Problém so spinkaním 8 mesačného syna

nikcabb
19. jan 2018

Baby poradte. maly ma 8 mesiacov mame 3 zubky a dalsie sa tlacia. v noci sa budi zo strasnym placom a nejdem ho utisit :-/ vacsinou sa utisi len na rukach aj zadrieme ale o chvilku je hore znova. Natieram mu dasienka Calgelom a na noc mu davam aj Nurofen ale aj tak... neviete co by som mu mohla dat aby pokojne spinkal? potrebudem na 1 noc odist a bude len s babkou tak sa bojim ci to zvladne :-/ Dakujem

nikcabb
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bosoriak
19. jan 2018

Ja som s mojimi detmi v takychto pripadoch spavala spolu v posteli, zvycajne po sediacky a boli na rukach, som celkom rada, ze je toto obdobie za nami 🙂 A teda, v takomto pripade by som zvazila, ci je naozaj nevyhnutne, aby si odisla.

krepes
20. jan 2018

@nikcabb babka predsa vychovala uz deti /dieta takze podla mna nemaj strach ze by nezvladla placuce dieta. Sme v podobnej situacii ako ty ale nic nepomaha tak isto.ved prereže sa mu zubok a bude dobre 🙂

bukrisek
2. feb 2018

Ja by som sa chcela opytat. Mala ma 7 mesiacov ma dva zubky dole a ked pozeram zda sa ze ma opuchnute dasna len dole zase. V noci presne budi sa s placom ale pritom este kope nozickami vytaca hlavicku do stran ako by chcela spat ale neda sa a niekedy aj ked sa koji place. Myslite ze to je vsetko zo zubkov?