Prerezávanie zúbkov - skúsenosti

evkaandrus
29. jún 2017

Dobrý večer, chcem sa opýtať na skusenosti, malej sa tlacia prve zubky uz od 3-mesiaca, reraz ma nieco cez 4 mes a začala cmukat s perami, mrnčat tak, ze oluhe pri tom, to by nic nebolo, horsie ze,sa v noci zobudi a dookola mrnci teda "spieva" a pluje dookola plus cmuka...prva dcera toto nerobila pozeram na nu, co to za zvuky...ppzna,to niekto? Prsnik vtedy odmieta a iba si tak sama,pre seba hundre, diky za rady

pininka
30. jún 2017

To mozu byt tie zubky. Moj najstarsi mal uz na tri mesiace dva zuby, ale necmukal len hrozne soplil a slintal.

emilia25
30. jún 2017

U nas prve zubky az v 11mesiacoch.v skupine pomaly kazde uz 2 ci aj viac zubkov a my len prve.potom sme mali dlhsiu pausu a kuknem cele dasna napuchle skoro vsetky naraz.a to len kuknem a uz vidim ciarocku na dasenku a dalsi zubcek ide.tiez sme trochu mrchavejsi hlavne vecerne zaspavanie sem tam v noci mrncanie ale nic hrozne dam cumel pretoci sa na opak postelky a spi dalej.

mimka11111
30. jún 2017

@evkaandrus ahoj,my sme tym prave presli...resp.uz cely 4mesiac bol syncek umrncany a ked som ho mala napr.na rukach,doslova spustil rev od bolesti...az zaciatkom 5.mesiaca zacal viac slinit,akokeby mlaskat a spodnu peru si stale daval na spodne dasienka...potom som si na dasienku vsimla take biele bodocky a ked som mu na dalsi den objavila na spodnej pere skrabanceky,vedela som na isto,ze su to zubky...mame dva a akonahle vysli,zmizla aj placlivost,mrzutost a vsetky ostatne problemy