Prerezávanie zúbkov a nechce spávať

veronikamilan_00
14. mar 2019

Ahojte. Je tu nejaka mamicka ktora davala 8 mesacnemu dietatku dithiaden na noc kvoli zubkom. Mala je cely den nekludna a nechce ani spat.

pribinak
14. mar 2019

Nie, skor detsky nurofen sirup, alebo cipok

maty112
14. mar 2019

@veronikamilan_00 ja davam nurofen a v pohode sa ulavi aspon trosku. a v noci tiez fajn

zuzipolo
14. mar 2019

@veronikamilan_00 nie,tiež nurofen sirup,keď už sa fakt nedá a ten gél na zúbky..

leknolina
14. mar 2019

Ja davam synčekovi nurofen a este ked zaspava tak potriem dasienka... kamaratka mi povedala p cipkach s nazvom viburcol...ze vraj su dobre

diewcatqoo
14. mar 2019

@veronikamilan_00 ahoj, preco prave dithiaden? Ved to je antihistaminikum.. co to ma spolocne so zubkami? Alebo chces, aby bola spava? Ak ano, tak obcas to moze mat opacny efekt ;)
Ak velmi boli, daj nudofen, potri gelikom. Urcite nedavaj sama od seba dithiaden. Bohuzial, ak bolia zubky, kazdy je nekludny. Ma len 8 mesiacov, takze predpokladam, ze tych zubov este nema nejako vela - pockaj, az sa budu drat stolicky, az toto bude zabava 🙂

jaja23
14. mar 2019

@veronikamilan_00 skus ten nurofen, nás má 8 mesiacov a super mu zaberá, večer býva nekludny a toto ho hneď upokojí. Tiež som počula o tých cipkoch viburcol, vraj sú dobré.

malinajahoda
14. mar 2019

@veronikamilan_00 buď Nurofen alebo Paralen / Panadol sirup.

livinka181
14. mar 2019

Ahoj, ja davam malemu Camiliu....dnes som mu objavila prvu stolicku a to ani neviem kedy vysla..
Ale keby nespaval a bol by mrzuty tak by som mu urcite dala Nurofen....ale nemusim, lebo zuby zvlada perfektne