Prerezávanie zadných stoličiek

3. sep 2024

Zdravim idu nám posledné zúbky stále teplota kašel ani nie sem tam odkasle a ako keby nádcha ale nemá myslím že zúbky lebo napuchnutú ďasná nechce si to dať ani chytiť slinenie mám aj capiky viburcol a striedam s nurofen sirup ale dávam po 6 hodinách 2,5ml ale to už ledva vydrzi stále teplota 38 už som zúfalá v noci sme boli hore no neviem čo by ešte pomohlo dakujem pekne

katpizur
3. sep 2024

skuste zabal aspon na rucky a nozky. alebo volajte pediatrovi.

autor
3. sep 2024

@katpizur volala som že mám dávať od teploty a vitamíny a keby bolo dlhšie ako tri dni teplota prísť aspoň že pije a niečo aj zje

anavixy
3. sep 2024

Skus radsej davat adekvatnu davku Nurofenu a davat kazdych 8h alebo po 6 a menej hodinach prestriedat s Paralenom, to bude mat urcite lepsi efekt. Zabal je posledna moznost, 2,5 ml slabsieho nurofenu ma dostat 5kg dieta, predpokladam, ze kedze mu idu stolicky, ma minimalne 2x tolko. Viburcol su homeopatika a nie je potrebne dodrziavat ziaden odstup od normalnych liekov.

svetlonos
3. sep 2024

Ja som po rozhovore s dr davala nurofen aj po 4 hodinách v dávke podla váhy. To jediné zaberalo. Teploty sa spĺňali k 40tke a hlavne na noc. Cez deň pohodove dieta. Zábaly nehrozilo. Rocneho som o polnoci posadila do vane a pomaly pustila vodu z teplej na vlaznu. Ako 2 rocny mi tam už nesedel. Takže pomohlo fakt len v extrémnych skrátiť odstup dávkovania.

autor
3. sep 2024

@anavixy dakujem pekne ❤️