Predné zuby u deti

marickaaaa
2. apr 2022

Prosím vas o radu. Kedy vyšli vašim detom predne zubky. Nas prisiel o mliečne veľmi skoro, lebo sa naháňal a spadol a kyvali sa mu a potom mu ich museli vytrhnut. Veľmi ho boleli. Syn ma 7rokov a este ani náznak, ze by mu isli nove zúbky. Bola som uz u zubarky a nic mu nepovedala na to. Ale aj tak som nespokojná. V jeho veku uz vsetci maju predne zuby. Dakujem

nata97
2. apr 2022

@marickaaaa kolko prešlo od toho čo mu vitiahli mliečne? Naš mal 5 ked sa mu to tieš stalo to iste trvalo 4 mesiace čo mu višli nove ... ak neboli trvale zubky vidu mu 🙂

kandelabra
2. apr 2022

osobnú skúsenosť nemám, ale počula som, že do 8 rokov sa čaká, až potom to zubári riešia.

blunka
2. apr 2022

V čase ked mal uraz mu mali spravit rentgen ci sa neposkodilo lôžko trvalych zubov. Narazom koreňa mliecneho zubu smerom nahor alebo nasledným infekčným zapalom.
Hned by ste vedeli či v case cca 6-7 rokov mozu byt problemy.

My od 2,5 roka nemame 1 predny zub. Tak mi to zubar vysvetlil (drahe Shill centrum).

diamond007
3. apr 2022

@blunka drahé neznamená kvalitné 🙏 nikdy a v ničom 😉 to len tak pre infooo

blunka
3. apr 2022

@diamond007 v 99 % platí že hrahsie veci sú kvalitnejšie. Skor opak je výnimka na ktorú sa sem tam dá natrafiť.

diamond007
3. apr 2022

@blunka tak tvoje percenta sú není reálne 😀 ale ani, niekedy to znamená kvalitu možno na 75%. Viac tomu nedavam. A hlavne ak sleduješ kvalitu aj potravín, tak cena nie je od kvality ale od reklamy/výrobcu atď.

simca06022011
3. apr 2022

cca 8r a pomaly rastli. dajte si urobit rtg.