Poznáte prírodný liek na prerezávanie zúbkov?

dity13
7. mar 2013

mamicky, chcem sa vas opytat, ci nemate odskusany nejaky prirodny recept na prerezavanie zubkov. rcnej dcerke teraz vychadzaju stolicky a znasa to dost zle. zubky, co jej vysli doteraz, kedze su mensie, tak asi ju to prerezavanie az tak nebolelo. ano, trochu bola uplakana a nepokojna, ale pri tejto druhej stolicke je to hroza... budi sa v noci s ruckou celou v puse a place odusu. doteraz som jej potierala dasna sem tam gelom Mundisal, pomohlo jej to velmi, ale na stolicky jej to nezabera nejako. niekedy mi uz neostava nic ine, len jej dat sirup od bolesti. ale pochopitelne, nechcem jej kazdy den pdavat lieky... nepoznate nieco na prirodnej baze? vyskusala som uz citronovou stavou potriet, lenze jej to chuti, zlizne to a hotovo. budem vdacna za kazdu radu a asi vyskusam uz vsetko mozne, len aby sa viac takto netrapila. ma to dasno okolo zubka, co sa jej prerezava modre, niekde az krvave ☹

geenna
7. mar 2013

cipok viburcol

evelin325
7. mar 2013

@dity13 nám veľmi pomohli minerálne soli

dity13
autor
7. mar 2013

@geenna cipok???? to som este nepocula. a je to specialne na zuby, ci celkovo od bolesti?? neviem, ci to tu zozeniem, ale popytam sa. a netreba to najprv konzultovat s detskym lekarom?

dity13
autor
7. mar 2013

@evelin325 mozes mi k tomu, prosim, napisat nieco viac?? v akej forme tie mineralne soli?? z lekarne?

evelin325
8. mar 2013

@dity13 áno z lekárne, ale z Nemecka, je to homeo.....