Poraďte čeľustnú ortopédku - Žilina, Púchov, Považská Bystrica

pekatka
7. jún 2017

Dobrý deň.prosim poraďte dobrú čeľustnu ortodontku v okolí PB, BY, PU, ZA, TN.kto má dobrú skúsenosť a hlavne za prijateľnú cenu.zhanam pre dcérku.dakujem

mirkamirko0809
7. jún 2017

@pekatka ahoj ja som bola s dcerkou v tn dr.dvoranova minuly tyzden,dr.fajn mila akurat dlhsie cakanie ,objednani sme boli na 9:30 do ordinacie vosli 10:45 asi a cenovo mi povedala do 200e strojcek len na noc,buduci tyzden otlacky zubov to hovorila,ze 50e.

pekatka
autor
7. jún 2017

@mirkamirko0809 no my pôjdeme napevno na strojček..ďakujem 🙂

madeline1
7. jún 2017

nocny strojcek je skoda davat a pevny pekne vyrovna...
ale ja som napr. mala medzeru medzi prednymi zubami a pevny strojcek mi ich krasne spojil. Problem nastal az ked mi ho dali dale, vtedy sa mi zuby zacali znova rozostupovat a teraz ich mam take ako na zaciatku.
co sa tyka platby, pevny stoji od 200-300 eur, ale do 18 rokov poistovna polovicu preplaca. a Tu druhu polovicu som platila tak ze pri kazdej kvazy prehliadke som zaplatila nejak 10 eur.

mirkamirko0809
7. jún 2017

@madeline1 nemam skusenosti preco myslis,ze nocny skoda davat??dcerka ma skor mierny predkus,to je ine ako medzera medzi zubami

mirkamirko0809
7. jún 2017

@pekatka
A ako viete,ze napevno?Ja som tiez bola presvedcena,ze napevno o takych na noc som ani nepocula?Ci uz ste boli u nejakeho na strojcek predtym?

madeline1
7. jún 2017

@mirkamirko0809 Mate pravdu, v tom pripade jej staci nocny.

mirkamirko0809
7. jún 2017

@madeline1 tak fajn,lebo ste ma vyplasila,ze nam povedala dr.nieco ine,vdaka☺

pekatka
autor
7. jún 2017

oni su aj na noc vytahovacie aj napevno, ja som mala vsetky mozne 🙂

pekatka
autor
7. jún 2017

ved uvidím, ma predkus aj krive zubky, tak uvidím čo nam povie...

pekatka
autor
7. jún 2017

@madeline1 - kam ste vy chodili na strojček?

madeline1
7. jún 2017

@pekatka do Popradu k doktorke Remenarovej

gabona1
11. jún 2017

Ahojte, ja som chodila do RK k Dr.Preislerovi, je to výborný čeľustný ortopéd, odporúčam...