Poradie vychádzajúcich zúbkov

katusik222
24. okt 2015

Ahojte maminky, akurát riešim troška zúbky.. Je to zvláštne, mojej malej som videla na mieste spodných dvoják biele bodky z vnútornej strany. Na oboch stranách a na mieste jednotiek iba presvitajúce čiaročky, nezdajú sa mi prerezané. Neviem, je taká situácia možná? 🙆🏼😃 Aké máte vy skúsenosti? Ďakujem! 😉 #zubky

beatrice1607
24. okt 2015

Najprv by mali ist jednotky. Ale vo vynimocnych pripadoch moze byt poradie udajne aj nahodne. Zubky narastu. V akomkolvek poradi.. Kolko mes.ma ma malicka?? 🙂

zuz02
24. okt 2015

Ja mam tri deti a tomu strednemu najprv narastli dvojky a az potom jednotky. Vyzeral ako upir. Ostatne mu tiez rastli chaoticky. Takze je to mozne, ze tak vyjdu. Ostatnym dvom detom isli vzdy najprv jednotky.

sense
24. okt 2015

Ano su tabulky aj na to akoby zubky mali rast...ale u nas rastli kadejako len nie po poradi....sice prve jej vysli dolne jednotky ale to bolo asi aj tak vsetko co sa poradovnika tyka...

katusik222
autor
24. okt 2015

@beatrice1607 ďakujem, tiež som prekvapená.. Mám pocit, že to k večeru na jednej strane mala už aj začervenané. Malá mala nedávno 5 mesiacov. Extrémne slintá a všetko dáva do úst, tak čakám, čo z toho bude. 🙂

mamaruta
24. okt 2015

takto by mali ale nie sme rovnaky 😉

michell333
25. okt 2015

Nam prve vysli spodne jednotky a horne dvojky.malie male upirča 😀

zara0201
25. okt 2015

@katusik222 Nam sako prvy zub isla trojka hore!!!! Vysli vsetky jeden za druhym, poradie som uz radsej ani nesledovala lebo to bolo ako v loterii.