Poradie prerezaných zúbkov

21. júl 2021

Ahojte. Zaujímalo by ma, v akom poradí sa u vás prerezali zúbky. Je mi jasné, že to nejde vždy podľa ,,tabuľky". Malej (15mesiacov) sa prvé prerezali spodné 1ky (nie naraz), potom horné 1ky (nie naraz) potom horné 2ky (naraz) a teraz ľavé 4ky (horné aj spodné). Čakala som, že najprv prídu spodné 2ky, ale po nich ani stopa

deedol
21. júl 2021

moj mal prve dolne jednotky naraz a potom horne dvojky naraz (upir ;)) a jednotky nikde. u kazdeho je to inak, ale vzdy sa mozes poradit so zubarkou 🙂

eerikusik
21. júl 2021

Mojej sa prerezali ako prvé spodné jednotky a to na konci 3.mesiaca🤦potom v 5.mesiaci horné ľavé jednotka a dvojka naraz,v 6.mesiaci po ťažkom boji vyšla horná práva jednotka,teraz ako bonus ide horná práva dvojka spolu so spodnymi dvojkami oboma (7.mesiac)takže podľa mňa to oficiálne poradie a vek kedy rastu je len čistá statistika

s_a
21. júl 2021

Spodné 1, ľavá spodna 2, horne1 a horné 2.. 🤷🏼‍♀️ spodnú 2 má už asi 2 mesiace a druhá stále nič..

mone8
21. júl 2021
mone8
21. júl 2021

@mone8 u nas to islo približne takto ako je na obrázku, ale pri druhom dietati o cosi skor, ale tiez boli najprv dolne zubky prerezane cca koncom 3m