Pomohol strojček na zuby vášmu dieťaťu?

malabiba
26. júl 2012

Píšem kvôli problémom so zubným fixným aparátom, ktorý nosí môj starší syn. Má 13 rokov, k sebavedomiu mu v tomto veku veľmi nepridáva 🙂 . No najväčší problém je s pani zubárkou, neustále mu nedržia poriadne zámky ( akési úchytky ) na zúbkoch, teraz navrhla vytrhnúť zdravé stoličky. Napíšte aké máte vy s tým skúsenosti, nemám celkovo z toho dobrý pocit. A navyše mi kolegynka povedala, že jej syn mal strojček, zuby sa narovnali, neskôr v dospelosti znova vrátili.

katren
26. júl 2012

@malabiba moja sestra mala rok strojcek a zuby sa jej krasne vyrovnali 😉
keby sa dalo, ja by som si teraz este tiez dala vyrovnat zuby.....a ked je problem so zubarkou, treba ju zmenit....sestra ani raz nepovedala, ze jej to nedrzi, ale pravidelne chodila na "dotahovanie" ci ako sa to vola...a mohla si dokonca este aj vybrat farbu gumiciek na strojceku 😉

jaruska8
27. júl 2012

Ahoj, ja som nosila strojček a keby som mohla vrátiť čas, tak si ho dám znova. Škoda len, že ma zubárka neupozornila, že si mám dať vytrhnúť osmičky, trošku sa mi zuby posunuli, ale aj tak je to super!! A na vašom mieste by som asi zmenila zubárku, ja som ho nosila pred 15 rokmi a takéto problémy som nemala, jedine sa mi uvoľnili zámky pri jedení orieškov. 😉