Polročný syn má 10 zubov. Máte skúsenosť?

mirkazoravy
5. aug 2014

Má niekto skúsenosť s tým, aby malo polročné dieťa prerezaných 10 zubov? Viem, znie to neuveriteľne, ale malý má polroka, 6 zubov a ďalšie štyri mu idú naraz teraz...

lulistek
5. aug 2014

waw no to je teda riadne skoro. Ja mam skusenost taku ze mala moja ma 16mesiacov a 12 zubov a ide 13. a ked mala 11m mala len 2. nech vylezu cim skor a mame pokoj

pribinak
5. aug 2014

Je to možné, my sme mali prvý zubok vo veku 2,5 mesiaca, v roku sme mali 12 zubov

bbroskynka
5. aug 2014

Niektoré detičky sa so zúbkami už narodia 🙂

jaaty
5. aug 2014

ja som ako dieťa mala v 3 mesiacoch 4 zuby, dcérka v 12 mesiacoch 1 zub 😀 .
Takže áno je to možné, čo kus to originál 😀

mimik79
5. aug 2014

asi to nie je take bezne no ale ked idu, tak nech idu🙂 kamaratka ma maleho ktory mal v roku vsetky zubky

zkad
5. aug 2014

nasa ma dneska 9 mesiacov a je bez zuba 😉

magic08
5. aug 2014

Moj mal nieco malo cez rok a mal 16 zubov, takze je to mozne. V osmich meisacoch mal vonku asi 8 🙂 no uz par mesiacov cakam kedy vylezu posledne 4 stolicky a nic. 🙂

pasad
5. aug 2014

nam od 3,5 mesiaca do 6,5 mesiaca sa prerezalo 8 zubov. na 11 mesiacov nam vysli tri stvorky a 2 dni po prvych narodkach vysla aj posledna stvorka. vsetky trojky ma naliate uz dlho, ale neprerezali sa este.

maznacik007
5. aug 2014

mojej sli zubky neskoro v roku mala len dva .... sesternicin sa so zubkom uz narodil ... takze to je indi vindi ...

ajaja11
5. aug 2014

Aj moja dcera mala v 3 mesiacoch 2 zubky ako ročna komplet všetky.

yollanda
5. aug 2014

bud rada, bude to mat skor za sebou

zita19
5. aug 2014

je to dane genetikou. Skus sa popytat po rodina ako boli na tom oni. Ale vôbec nic zle to neznamena. Niekomu narastu skor, niekomu neskor. Tabulkove hodnoty vychadzaju len zo statistik...

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lolinko
5. aug 2014

Je to v pohode. Moj maly mal 3 mesiace a 3 zuby 🙂
a ked mal rok, tak mal uz vsetky zuby vonku 😀 s doktorkou sme sa smialy.

siska53
5. aug 2014

Nuz,tie zuby asi idu rozne..nasa ma tiez 10zubov,dalsie 2sa jej tlacia a ma.....28m... Prvy zub si darovala presne v den prvych narodenin a asi 2-3mesiace mala len ten jediny. 🙂)
Takze mozne je asi vsetko. 🙂

jaja102
5. aug 2014

ahoj,aj my máme doma zúbkovo.ide nám to jedna radosť,o 3 týždne máme rok a pol a už nám chýbajú len 2 zúbky.a je to dobre,síce si to vytrpel,ale máme to skoro za sebou a hlavne sa to nenaťahuje na dlhšiu dobu,ale šup,všetky naraz 😉

tenerifka
5. aug 2014

Urcite je to v poriadku, mojej najmladsej tiez narastli zubky skoro, v 11-ich mesiacoch mala 16 zubov. Cochvila bude mat 12 rokov aeste nema ani jediny kaz, takze ani na kvalitu zubov to nema nijaky vplyv