Opuch ďasien

marinko1988
4. jan 2024

Ahojte ja teraz riešim problém u 4r syna predné zúbky .,.. očné vôbec nevyšli iba korene vidno a to v Tom korení je diera , a predné dva zúbky vyšli iba polovičku doteraz žiadna bolesť iba posledné dva dni mu jedna strana líca až k ocku napuchla a boli :( berieme antibiotiká dnes prvý deň chcem riešiť zubarku ale ako mu vytrhne koreň .,.. ach ma niekto podobnú skúsenosť ? Poraďte mi prosím

marinko1988
autor
4. jan 2024
euka210
5. jan 2024

@marinko1988 mliecne zuby sa netahaju pokial nemusia alebo uz nevypadavaju, aby nebol potom problem pri raste trvalych...mohli by sa zvysne zubky poposuvat
Ked je od kazu mrtvy zub, tak ked sa zapali a tvori sa v dasne nad nim hnis, tak zub prevrta ku korenu, vycisti kanaliky a necha tak. Inak sa zuby plombuju. Moj dostal nedavno na hrozny zub nieco, co mu sposobi, ze ten zub odumrie, nebude boliet, ale ked sa zapalia kanaliky, tak rovnako prevrtat a cistit.

ada510
5. jan 2024

@marinko1988 zubár spraví dierku teda vyvrta a zubu aj dasnam sa uľaví a nože tam ostať odumieraju mu asi nervy preto napuchol ...a kto vám dal teda ATB keď nie zubár ?

marinko1988
autor
5. jan 2024

@ada510 decká doktorka dala ...a už je aj opuchnutý hneď mu zabrali za dva dni je ok....

marinko1988
autor
5. jan 2024

@euka210 chápem ďakujem za odpoveď

ada510
5. jan 2024

@marinko1988 však zaberu to nieje riešenie ono sa vráti keďže príčina tam zostala čím skôr k zubárovi treba ísť Zubná sestra