Oprava mliečnych zubov pod celkovou anestézou - skúsenosti?

laura0107
2. jan 2019

Ahojte.ma niekto prosim skusenost s opravou mliecnych zubov pod celkovou anestezou?

deti95060810
2. jan 2019

áno ..

laura0107
autor
2. jan 2019

@deti95060810 mozem sa spytat ako to prebiehalo a ako to znasalo dieta? Sli by ste do toho este raz?

dominicka005
8. apr 2019

Pripájam sa do tejto diskusii lebo už neviem čo robiť s dcérkou, jedine východisko vidím len tu celkovú anestezu, ale tiež neviem kam a na koho sa obrátiť

laura0107
autor
9. apr 2019

@dominicka005 my sme to uz absolvovali.v nitre v stomahol.mozem odporucat.profesionalny pristup.vsetko bolo v poriadku.

janahu7
10. jan 2023

@laura0107 ahoj, rozmýšľame nad touto alternatívou ošetrenia zubov a chcem sa opýtať ako to vaše ditko zvládlo. Ako sa cítili po anestézii atd.a aky bol vlastne cely priebeh
Ďakujem za odpoveď

laura0107
autor
12. jan 2023

@janahu7 ahoj.zvladla to uplne v pohode,,a to ma panicky strach z lekárov.musela mat predoperacne vyšetrenia spravené,čo bolo vlastne klasické vyšetrenie u pediatra plus krv. Dostala najprv vypiť takú vodičku,asi 5ml..co ju tak utlmilo,ostala taka ospata,asi po 15min. ju sme ju zobrali do kresla kde jej dali dýchať z masky a vlastne ju to uplne uspalo. My sme si tam vymýšľali rôzne hlúposti lebo najprv tu masku nechcela ale nakoniec to zvládla.potom ma poslali von a keď bola hotová a začala sa preberať tak ma zavolali..bola v pohode..akurát bola ako opitá a rozprávala že sme jej nerozumeli.. v čakárni sme si s nou sadli ešte na pol hodinu na sedačku, prišiel ju pozrieť lekár a povedal že môžme ísť.trvalo to tak asi 3h kým to z nej uplne vyprchalo..ale to skoro cely cas prespala.

laura0107
autor
12. jan 2023

@janahu7 nebolo jej zle,,,,nevracala,,a co je hlavne ,skoro nič si nepamätala..
Co som počula od iných mamiciek,že deti zvyknú grckat keď sa preberú z anestezie. Ale naša teda nevracala...držím palce nech je.vsetko o.k.

janahu7
12. jan 2023

@laura0107 ďakujem pekne za odpoveď..myslim, že to skúsime