Odštiepený zub u dieťaťa

10. máj 2023

Ahojte, rocnej dcerke sa podarilo odstiepit si kusok z predneho zubka, myslite ze by to vedel zubar zarovnat? Ma to trosku ostre bojim sa aby to neposkodilo spodne zubky.. a aj to, ma len rok, dost mala sanca, ze mu vobec usta otvori :’( neviem, co mam robit..

mirkava
10. máj 2023

Áno išla by som k zubárke. Určite s tým niečo urobí. Skús to za odmenu. My s malým po návšteve zubára vždy do Dracika😁

autor
10. máj 2023

no urcite jej zoberem oblubeneho plysaka ale teda moja mi este nepochopi ze nieco za to dostane heh ale neskor urcite ano :D dakujem

lauriik
10. máj 2023

Moja dcera si tak odbila predny zub ked mala okolo roku. Pekne jej to u zubarky dorobili. V medzicase uz si to znova odbila takze uz jej to robili 2x. 🤷🏼‍♀️ Skus pohladat nejaku dobru zubarku. Nasa ju vzdy povozi na kresle, poukazuje nastroje, potom aj zakrok je v pohode. 😉

autor
10. máj 2023

@lauriik to mate skvelu a sikovnu zubarku, no aj som planovala nasej zohnat.. zajtra obvolam, kto ju zobere a snad sa jej dcerka nebude bat

anjelicek26
10. máj 2023

Dorobit to vedia, ze to ani neuvidis, ale ci ti rocna bude spolupracovat, skor pochybujem.

autor
10. máj 2023

@anjelicek26 no aj ja pochybujem asi sa nedaju dat tak malemu dietatu oblbovaky 😂

anjelicek26
10. máj 2023

Od troch rokov sirup, ale mladsim neviem veru... my sme boli s trojrocnym vtedy...

zajko1009
16. máj 2023

Moja si tiež odstiepila v 20 mesiacoch.. Zubárka jej to zabrusila, aby to nebolo ostré.. Trvalo to zo dve minúty asi.. Keďže je ešte nespolupracujuca sestrička si dala taky kovovy prst a dalo sa to úplne zvládnuť.. Treba len najst zubarku ktorá robí s deťmi, lebo bežní zubári väčšinou odbiju, že sa na mliečnych nič nerobí... Tato moja mi povedala, ze ak budem chcieť jej to v kľude aj dorobi

autor
16. máj 2023

@zajko1009 dakujem opytam sa zubarky co je mozne s tym zubkom spravit a len tak sa spytam ci ma aj ten kovovy prst xD o tom pocujem prvy krat

cali2016
27. máj 2023

Oblbovak davaju aj takym malym detom.moja 16 mesacna si vybila tristvrtinu predneho zubku, chceme jej to dat spravit.vyzera to ako by jej chybal predny zubok,skoro nic z neho neostalo.nasli sme zubarku,ktora to spravi, ako pisu vyssie statni zubari to nechcu robit, tato je sukromna.

cali2016
27. máj 2023

@cali2016 zabrusene to uz ma, lebo zubok ostal ostry, robila to nasilu, lebo mala samozrejme nespolupracovala.drzali sme ju aj ja aj muz,trvalo to asi 2 min.Dorobit zubok vraj bude trvat 10min.

dominikapeskova
4. máj 2024

@lauriik dobrý den ,prosim kde vam to robili ? a kolko vas to vyslo ? maly ma 14 mesiacov a odlomil sa mu som z toho zufala a hladám zubarku ktora by mu to bola ochotna spravot

dominikapeskova
4. máj 2024

@cali2016 dobry den prosim a u akej zubarky ste boli ze vam bola ochotna spravot ? dakujem

dominikapeskova
4. máj 2024

@zajko1009 Dobry den prosim u akej ste boli ? ktora vam bola ochotná spravit

cali2016
4. máj 2024

@dominikapeskova dent32 v Petržalke -Bratislava.

lauriik
4. máj 2024

@dominikapeskova robili nam to v ČR, to Vám asi nepomoze. A bolo to zdarma.

dominikapeskova
4. máj 2024

@cali2016 dakujem pekne a kolko vas to asi vyslo