Odporučte niečo na nervy počas rodičovskej ?

3. dec 2019

Zeny uzivate nieco na nervy pocas rodicovskej, alebo co vam pomaha prezit niektore situacie, akoze dcerke idu zuby ok, ale cely den dokaze premrncat a este v noci strasne place, nechce spat sama a mne uz prepina, normalne som vcera mala taky hysák ze som myslela ze ma porazi, vrieskala som, veci hadzala, potom na druhy den sa clovek uvedomi a je mu to luto, ale fakt neviem ako sa ovladnut uz niekedy.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malinajahoda
4. dec 2019

Veď má dcérka bolesti, keď sa jej prerezavaju zúbky. Tak jej daj gél na zúbky alebo sirup od bolesti.

natur
17. dec 2019

Uff, to musi byt strasne, aj pre teba. Mňa svojho casu prekvapilo, ze to nie je prirodzene. Ze cele komunity ludi problemy s prerezavanim vobec nemali. O nich vid v skupine https://www.modrykonik.sk/group/11560/

meduska12345
19. dec 2019

Mne lekárka povedala ze si mam dat Magnézium 😁 keď som si nevedela rady s malou a všetky babky a rodina začali radiť co mam a co nemám robiť a ako to robili oni a co pomôže. Každý názor iný. A ja som mala už nervy z nich nie z malej 😁A na ich podnet som už išla za lekárkou nech mi poradí a ona mi povedala ze si ma dat magnézium ako obranu proti babkam a nepočúva ich 😂 že dcéra je OK.

fokuska
19. dec 2019

Pyta sa na to, ci vy nieco uzivate, nie ci nieco davate detom.
Prirodne na upokojenie je medovkovy caj, Persen, Magnezium...

lienk12
11. feb 2020

Libretto zabera 🙂)

kristina28918
11. feb 2020

Ahoj. Dobre som sa pobavila.Ja to mám tak isto. Je to z toho že človek je frustrovaný, dookola to iste. Návrat do práce alebo vhodný koníček,pokec s kamoškou pomôže. Len to treba pravidelnosť. Aspoň raz za týždeň na seba myslieť.

agimami
11. feb 2020

Lexaurin 🤣🤣🤣🤣🤣

srnkaknm1
12. feb 2020

Ja mám tiež také stavy a aj som mala sama na všetko ale prišla s na to že tie stavy sú z vyčerpania a pred menštruáciou . Dobrý je ten lexaurin ale je na predpis od doktora skús Persen a aj magnézium je fajn začala by som ním. Ale hlavne ak sa dá tak oddýchnuť a vypnúť.A poviem ti nemá tí čo byť ľúto je to prirodzený prejav depresie a vycerpanosti. Držím palce a zapojiť manžela keď je doma

pralinka86
12. feb 2020

Magnezium, medovkovy caj, sladké a byť aspoň chvíľu od dieťaťa preč, aj polhodina denne robi svoje. Otec, babka, rodina nech chvíľu postráži

rebeka11
12. feb 2020

Myslim to zo srandy: niekedy by som si pri mojich troch detoch dala marisku, nech sa tiez tak rehocem ako oni 😂😂😂

proximaa
12. feb 2020

mne najviac pomohlo nechať malého na pár hodín s manželom a niekam vypadnúť. Energiu to dobije na dosť dlho.