Od ktorého mesiaca ste čistili zúbky?

4. feb 2024

Ahojte dcerke sa prerezali prve dva spodne zubky ale zatial su to len take male ciarky na dasienku? Odkedy a ako ich prosim treba zacat cistit?

manikova120
4. feb 2024

Od prveho zubka ako sa prerezal. Ono tie cerstvo prerezane mini ciarky by stacilo aj pretriet gazou, ale ja som chcela aby si zvykala na kefku.

len_nig
4. feb 2024

Ja tiež od prvého zúbka odkedy sa dalo 😊

autor
4. feb 2024

@manikova120
@len_nig dakujem baby a to kefkou normalnou detskou ste cistili ci nejakou specialnou pre babenka?

13uzivatelka11
4. feb 2024

S jednozvazkovou

milanemila
4. feb 2024

Obidvom od prveho zubka, jednozvazkova curaprox. Od 1,5 roka chodime kazdeho pol roka k zubarke.

len_nig
4. feb 2024

Jednozvazkovou

manikova120
4. feb 2024

Autorka
Curaprox pre deti od 0 rokov.

autor
4. feb 2024

Dakujem pojdem to zajtra pozhanat

mclissa
4. feb 2024

Od prveho zuba, aj k zubarovi isiel vtedy.

autor
4. feb 2024

@mclissa a ked si zobrala take male babo k zubarovi tak to ako prebieha? Lebo nase este ani nesedi neviem si to celkom predstavit

petko81
4. feb 2024

Ja som sedela v kresle a mala na mne.

mclissa
4. feb 2024

Len si sadol na stolicku a ukazal zubok. Otvoril usta, zubarka pozrela a dostal nalepku. Tu ide skor o zoznamenie a aby si zvykol a nebal sa.

mima172
4. feb 2024

Od prvého zúbka (ihneď ako trčal kúsoček) a jednozvazkovou Curaprox alebo Tepe (úplne spočiatku som v nevedomosti používala ten gumový naprstok, no skoro som narazila na info, že to je absolútne nevhodné a prešla som na tu Curaproxku). Odporúčam fb stránku Mame zdravé zuby - diskusní skupina, vedú ju manželia zubári a často sa tam človek dozvie zaujímavé informácie 🙂

sono2
4. feb 2024

Ja som mala na prste také ako kefka a k tomu fluoridove tabletky na rozspustenie do úst.
Ale sme v zahraničí

sono2
4. feb 2024

Nie, moja teda mala prvý zub v 3 mesiacoch dcéry šli prvýkrát k zubárovi ako 4 ročne

janka1011
4. feb 2024

Ja neviem, ale ja som deťom nečistila do 3 - 4 rokov vôbec. Nemali jediný kaz.

amelia89
4. feb 2024

@janka1011 no ale ten povlak musel byt eňo nuňo,mali velke stastie ze nemali kaz.

janka1011
4. feb 2024

@amelia89 vieš čo, neviem, vidieť nebolo nič. Mali vždy pekné biele zúbky. A to pili mlieko z fľaše aj v noci. Preto nechápem, keď vkuse čítam ako čistia od prvého zuba 3 druhmi kefiek a zuby čierne, zkazené.