Náhrdelník na prerezávanie zúbkov

atlaska25
9. aug 2014

Ahojte mamičky dávate niektorá detičkám jantárový nahrdelník na prerezavanie zubkov vraj pomáha mate skusenosti??Dostali sme taký a malej asi začínajú isť zubky tak som jej ho dala no uvidíme!! Takto vyzerá http://www.sperkyjantar.sk/www-sperkyjantar-sk/...

margarita
9. aug 2014

nam pomohol pri prerezavani zubov Dentinox gel a hryzatka.
ale ked ma jantar lepsi marketing, tak to sa neda nic robit 😉

miku1
9. aug 2014

@atlaska25 Reklama nenápadná ako guľomet 🙂

mirkava
9. aug 2014

@atlaska25 aj nám idú zúbky, ale neverím, že náhrdelník môže zabrať 🙂

slniecko2
9. aug 2014

Naozaj? Naozaj? V 21. storočí, keď je povinná školská dochádzka? Naozaj...?

warholette
9. aug 2014

@atlaska25 hej, pomaha, dieta sa na nom bud uskrti alebo zadusi goralkou a uz ho nic neboli 😕

fopka
9. aug 2014

....dalsia blbost,ktora precisti privelmi starostlivym rodicom penazenky..... Dieta si samo najde,co mu dasienka najlepsie "poskriabe". U nas napr.aj hryzatka ostali nedotknute

werka_t
9. aug 2014

Jasneeee! Preco nie diskusia o nahrdelnikoch na prerezavanie zubkov, ked su tu aj diskusie o urieknutiach?!? A kedze su prazdniny,noze dajte aj nieco o upalovani bosoriek 😀

stormie
9. aug 2014

My sme mali, nie najphrdelnik ale naramok na nohe, pod ponozkou, takze roztrhnutie a prehlnutie goralkyt nehrozilo. Nevieme ako jej narastlo 8 zubov 🙂
@atlaska25
@warholette
@fopka jantarove sperku nie su na hryzenie

horana
9. aug 2014

Aspon si zisti ci je ten jantar pravy. Nahrdelnik daj do slanej vody (3 lyzice soli na 3dcl vody) pravy by mal plavat na hladine. Vacsina co sa predava (dokonca aj s akymi certifikatmi pravosti) su neprave napodobeniny. Nedokazu ich vyrobit tak aby splnali tento test.
Ked tak aspon budete mat kvalitny polodrahokam, ktory iste ucinky ma.

Moje obe deti ani som nevedela ako im vysli zuby, bez najmensieho problemu. Keby sme mali nahrdelnik, iste by som si myslela ze je to nim 😉 .

fopka
9. aug 2014

@stormie jasne,ze nie na hryzenie doslova....ja na take kraviny neverim.mojmu malemu idu zuby jedna radost aj bez jantaru

fopka
9. aug 2014

@werka_t zacni,sa tiez pridam 😀

nini1010
9. aug 2014

Ci pomaha alebo nie,nedokazala by som byt pokojna keby som vedela ze moje male dieta ma nieco okolo krku!mozno sa bude niekomu zdat ze to prehanam,ale nestasti sa uz stalo dost.detom na krk nepatria retiazky ani nahrdelniky a uz vobec nie take ktore maju na sebe kamienky ktore by mohlo pri pretrhnuti prehltnut.

werka_t
9. aug 2014

Pre moje deti bol aj Dentinox a hryzatka zbytocna kupa…skratka zazrak! Zuby zrazu boli 😉

elanor
9. aug 2014

to je zase co za sprostost???

belasy_motylik
9. aug 2014

@atlaska25 mali sme, nepomohol.