Môžu ísť trojmesačnému bábätku zúbky?

kulky96
2. apr 2024

Ahojte žienky, chcem sa opýtať o našu trojmesačnú dcérku, myslíte že pomaličky už môžu ísť zúbky?mala dosť veľký štrajk v pití mliečka, nervozita bola veľká,a teraz aj nám idú slinky,a začíname dávať všetko do ústočiek 🙂 boli sme pri lekárke lebo sme sa báli či ju nebolí hrdielko alebo či nemá niečo v ústočkách a všetko je v poriadku,že najskôr to pripisuje k zúbkom ..je to naše prvé dieťatko tak nemám skúsenosti 🙂

pribinak
2. apr 2024

Niekotre trojmesačné deti majú naozaj zúbky, tak možno aj vy budete patriť k ním

letfenixa
2. apr 2024

@kulky96 tiež som si v synovych 3 mesiacoch myslela, že mu idú zuby, ale trvalo to ešte niekoľko mesiacov, kým naozaj vyšli.

zojanka
2. apr 2024

@kulky96 Zuby ju môžu omínať, tlačiť sa, to ale neznamená že do týždňa sú von. Môže to trvať niekoľko mesiacov ... a vlastne kým vyjdu všetky tak s prestávkami aj 3roky.

anavixy
2. apr 2024

Moja mala prvy v 3,5 mesiaci, druhy o dva tyzdne neskor. Uplne kludne je to mozne, ale mozne je aj to, ze to bude trvat este aj mesiac. Strajky v dojceni su bezne, do ust si deti pchaju ruky lebo je to ich forma spoznavania svojho tela, je to pre ne dolezite, slinky idu von lebo ich nevedia prehltat, vsetko to moze mat suvis s rastom zubov a zaroven vobec nemusi 🙂

simik19
2. apr 2024

@kulky96 mozu, mojej vysli 3 mesacnej 🙂

tiana080
2. apr 2024

Syn mal v 3m dva dolné vonku, rovnako to prebiehalo

kulky96
autor
3. apr 2024

tak mám sa na čo tešiť 🙂

kulky96
autor
3. apr 2024

Takže čo sa týka papania mliečka tak je to ok keď vymýšľa chce nechce atď..a dakedy bez problému vypije toľko koľko má mliečka

maryetta
3. apr 2024

Mozu a nemusia. A aj ked idu tak ktovie kedy sa ukazu. Ale sliny. Rucka v ustach to je vsetko ok.

kulky96
autor
3. apr 2024

@tiana080 🙂 a mali ste teplotky?

kulky96
autor
3. apr 2024

@simik19 a boli nejaké problémy?

kulky96
autor
3. apr 2024

Chcem sa ešte opýtať a súvisí s tým nejako ťažké zaspávanie?maličká moja veľmi ťažko zaspáva

dagas
3. apr 2024

@kulky96 naša mala 3 mesiace ked jej vyliezli dva zúbky

kulky96
autor
3. apr 2024

@dagas krása, a ďalšie kedy až?

dagas
3. apr 2024

@kulky96 to už si veru nepamätám 🤷

kulky96
autor
3. apr 2024

@dagas to nevadí 🙂 budem to sledovať, ktovie kedy výjde prvý 🙂 už sa teším ,ale asi to sprevádza aj teplota však?

anavixy
3. apr 2024

@kulky96 nemusi mat teplotu 🙂 moja mala len dvakrat pri stolickach (rastli jej tak nejak po dvojiciach, jedna trosku neskor vzdy), ostatne zubky ani neviem ako, hlavne ten prvy bol velke prekvapenie 😃

simik19
3. apr 2024

@kulky96 nie, iba bola strasne umrncana 🙈