Môžu ísť 3 mesačnému synčekovi zúbky?

lehotka
21. nov 2011

Kocky, moj drobec bude mat tento tyzden 3 mes. , chcem sa opytat, strasne si cumle prsty, dokonca celu pästicku si pcha do ust, az tak ze ho napina 😀 moze to znamenat, ze mu pojdu zubky? 😅

domigb
21. nov 2011

Moja si tak isto strkala prsty a všetko do pusy od troch mesiacov,ale prvý zúbok sa objavil až v 8 mesiacoch...Može a nemusí o byť... 🙂

jasminet
21. nov 2011

skor nie ako ano, podla mna len objavil ruku a skusa co vsetko sa s nou da podniknut 😉

zzuzana82
21. nov 2011

moj to tiez robi, nieco vyse mesiaca, najnovsie uz zacina aj riadne slintat, vsetko je mokre, tak tiez cakame, ze kedy 😉 kamaratkina dcera detto to iste a prve zuby vysli az po polroku 🙂 kazde dieta je ine 😉 takze na zuby mozte cakat este dlho, alebo aj nie ....

adinkag
21. nov 2011

nasa to tiez robila od 3 m riadne slintala aj teraz nestihala som ju prezliekat davala si do pusy asi vsetko co nasla,okolo 4 m jej tie dasna pekne zcervenali minuly tyzden jej uzplne navreli az skoro do fialova a teraz uz mame prerezane troska obe spodne a zhora sa nam tlacia 3 mame 5a pol m

bashka
21. nov 2011

vsetky deti zacinaju slinit okolo 3 mesiacov pretoze sa im davaju do cinnosti slinne zlazy a ruky si davaju do pusy preto, lebo si ich proste objavili tak skumaju...no a cim inym ako pusou 🙂 🙂 🙂

batida1986
21. nov 2011

aj moja cerka kuse vsetko co jej pride do ruky cela je vecne o slintana a rucicky si stale pcha do pusinky dolu na dasnach ma take byele moze to znamenat ze jej pojdu zubky?

vierkasteffi
21. nov 2011

aj naš maly si pchal ručičky do ust už v troch mesiacoch a prvý zúbok mu vyšiel v siedmych 🙂

zebra41
21. nov 2011

myslim,ze to je vek, kedy si babo objavuje rucicky a zacinam ich papanit 🙂 najpravdepodobnejsie to zubky nebudu. ale skus mu pozriet do pusinky co tam vidis 🙂 prve zubky mu vysli v 7 mesiacoch a to ani nevieme ako. vobec si rucicky necmulal 🙂

lulu19
21. nov 2011

moj to robil od 3 mesiacou a mal nieco pred 4 mesiacmi a mal prvy zubok takze to mozu byt aj zubky

olinecka22
21. nov 2011

ahoj.my mame 4mesiace a tiez mala vsetko dava do pusinky a tiez si vopcha do pusy celu pesticku ze ju s toho az napina

kiwi82
21. nov 2011

aj u nas to bolo tak, cela pestička v pusinke a zúbka nikde, prvý sa slávnostne objavil v 11 mesiačikoch 😀

cukor
21. nov 2011

aj naša to robila a nakoniec vysiel prvýzubok v 9 mesiacoch

bahara
21. nov 2011

Všetko je možné veď v dnešnej dobe sa už aj rodia zubaté bábätká haha aj moja to robila od tretieho mesiaca a kuk začiatkom 5 mesiaca už spodné dva zúbky boli 😉 😉

emkab
21. nov 2011

Aj zubky, ale zrejme je to aj jeden z vyvinovych stupnov (ta pasticka v puske), lebo my sme boli cca v tom veku u neurologicky a ona povedala, ze je to ok, skor by sa znepokojovala, keby si dcerka pasticku necumlala...

aliza
21. nov 2011

zubok moze vyjst aj v 3.mesiaci, moj syn mal prvy v 3.m., ale davanie pasticky do ust nemusi byt znakom rastu zubkov. To robia vsetky babatka.

ivett1
22. nov 2011

Prvé zúbky sa objavujú až okolo toho 6 m, ale pästičky si dávajú detičky do úst bežne ...aj moji začali "slintať" a všetko skúšať ústočkami v tých troch mesiacoch 🙂

nelynka18
22. nov 2011

moj prvy syn mal zacaty 4.mesiac ked mu vysli 2 zubky 🙂 takze to moze byt zubkami ale aj nemusi 😉

mircalla
22. nov 2011

Mozu, poznam take deti. Ale tiez to deti robia v tom veku. Ale mozu, samozrejme...

martina2001
22. nov 2011

Môžu mu ísť zúbky, keď som sa pýtala pediatra ako to je možné odpoveď bola, že v tehu mala mama dostatok vápnika 😉

henulienka
22. nov 2011

Môj kamarát mal v troch mesiacoch, a dokonca mu išli dva naraz. A moja dcérka si zas takto žužlala ručičky a strašne slintala a prvý zub jej vyšiel až v 11-tich mesiacoch.

jankita
22. nov 2011

Môžu. Moji synovia sú narodení predčasne a prvé zuby nám vyšli na konci tretieho mesiaca. keby som odrátala ešte tých 6 týždňov, tak nám vyšli zuby v 6. týždňoch 😅 . A v ôsmych mesiacoch sme už mali osem zubov 😀

nice202
22. nov 2011

mojej vysiel prvy zub ked mala 4 mesiace, mozne to je

moniciak
22. nov 2011

Ahoj naša Monika tiez mala uz trojmesač ná zúbok a teraz má 9 mesiacov a 12 zubov 🙂

bekynka1
22. nov 2011

Ahoj mojmu syncekovi vysiel zubok v 2 mes, teraz ma 4 a velky zubaty usmev 😀

annabella2
29. máj 2012

mojej dcére vyšiel prvý zubok v 3 mesiacoch,je to idividuálne u každeho dieťatka inakšie,niekomu v 6 ...atd. 🙂

carmella
29. máj 2012

pravdaze mozu aj mojej neterke vysli v 3 mesiacoch

anjelicek26
29. máj 2012

Predovsetkym ma v puse tie najcitlivejsie dotykove senzory, preto do nich vsetko pcha 😉 😎Ale mozne su aj zubky, nam vysli presne v 4 mesiacoch..

hajanka
29. máj 2012

moj slintal od prveho mesiaca a vsetko hryzol okolo tretieho ked si objavil rucky, tak boli nonstop v puse, aj hracky a vsetko co prislo.... prvy zubok mu kompletne prerezal v 7mes. 😉 ale nervozny bol uz davno pred tym, uz okolo 3-4. mes som badala znamky suchania o dasienka, silne hryzenie... to sa zubok posuval z kosti smerom von 😉 jeho to drazdilo, preto vela hryzol, vykukol vtedy kedy vykukol 😀

amouramour
29. máj 2012

aj nemusi, dnes mi na to lekarka povedala, ze to neznamena, ze automaticky idu zubky🙂

luckagti
12. júl 2012

Ano,môže to byť.Mojej malej vyšiel prvý zubok v troch mesiacoch.Teraz máme štyri mesiace,dva zuby vonku a tlačia sa horne