Môžu byť zúbky dôvodom nechute do jedla?

20. apr 2022

Môžu byť zúbky dôvodom nechute do jedla? Totižto naša malá papá menej ako bežne ale vodičku pije podstivo..či sa môže stať že jej proste neberie?? Ano viem ani mne nie vždy chutí rovnako len mám strach😔

slavuska1506
20. apr 2022

Ano, zuby vedia vsetko pokazit. Naladu, chut do jedla, spanok. U nas to bol nekonecny pribeh, nastastie uz to mame za sebou 🙏

andreatytler
21. apr 2022

Ano, pri raste zubov syn vzdy papal menej. Ale bolo to len na par dni.

leuska1991
21. apr 2022

Ano,maly raz je lepsie raz horsie. Momentalne dost zle,ma 13mesiacov

autor
21. apr 2022

Ide totiž o to že od piatka bola dosť taká uplakaná ale jedla normálne slintala a dosť si tlačila na ďasno..2 dni dozadu ešte tiež pekne papala ale mala číry soplík a slinky a sem tam jej zabehlo a myslim že aj suchý vzduch v byte lebo vonku nekašle doteraz...a od včera mi papá tak že papať papá ale menej..dnes ráno tiež nechala z mlieka viacej ako zvykla..taká je náladová..volala som aj s lekárom za kašel sestrička mi vravela že kým len sem tam tak to riešiť nemám nasadiť vitamíny a bude to OK. Ale teraz už keď mi nepapá poriadne neviem..skôr zúbky ale bojím sa že nemusia...má ďasná dosť navreté ale až na to že ju takmer trápia už tyždeň tak dáko nevidím že by šli..

andreatytler
21. apr 2022

Kolko ma mesiacov?
Zuby vedia trapit velmi dlho kym sa konecne ukazu, hlavne tie prve... aj mesiac... potom pridu aj 4 v priebehu tyzdna.
Neboj... podla toho co si opisala to su na 99% zuby ale dobre si urobila ze si volala doktorke.

autor
21. apr 2022

@andreatytler snáď máte pravdu lebo papá mi menej a menej ja už som si aj poplakala..jediné čo príjme je voda...

andreatytler
21. apr 2022

kolko ma mesiacov ako dlho co uz nic nejedla?

autor
21. apr 2022

@andreatytler má 8 mesiacov..tak vždy zje po troška..včera večerok to začalo byť také že už odmieta...ráno zjedla 150 ml UM ale potom už nič iba tak kúsok desiata kusok obed kúsok olovrant a teraz pred spaním pár glgov mlieka

andreatytler
21. apr 2022

Podla mna to nie je dovod na strach. Stale nieco zje. V tom veku maju maly zaludok aj ta troska im je dost a kedze pises ze pije, nebude dehydrovana. Neboj sa... moze to takto byt aj par dni a potom sa zase rozje. Skus nukat studene jedla - jogurt, studenu ovsenu kasu, studeny zeleninovy prikrm, neviem ci davas aj cele kusky ako napriklad studenu stvrtku z jablcka, mrkvu... nas syn to mal rad ked mu isli prve zuby, lebo si tym ozuzlavanim ovocia zaroven masiruju dasna.

autor
21. apr 2022

@andreatytler ďakujem❤