Môže byť prvý zúbok dieťaťa stolička?

cajova_lienka
24. aug 2011

Žienky je normalne, že malemu sa v ľavo dole na mieste štvorky spravil opuch a v ňom biela tvrda drobná hrčka akoby zúbok? nebola bby som si to ani vsimla ze je to tam ale mal redsiu a cstejsiu stolicu, je nervny a uboleny a ma zapalene aj dasienka na hornych jednickach -ale to sa mu prejavuje už dlhšie. včera mi však začal neskutočne šprtkať v puske na mieste tej 4ky a tak som tam začala patrať čo sa deje a lalaho..... len sa mi zda divne že ako jeho prvy zubok (ono nas už symptomy trapia dlhšie) by sa mu trepala von prave stolička.... Mate niektora taku skusenosť u detvakov?

sharmana
24. aug 2011

nie je to obvyklé, ale áno, počula som aj o takom prípade, že vyšla prvá stolička 😉

tinki
26. aug 2011

aj mojej sesternici vyšli ako prvé stoličky...a to pekne za radom, jedna za druhou. Až potom jednotky. Aspoň tak hovorila mama a teta.. 😉

cmulinko
26. aug 2011

zub ako zub....ja by som to neriesila.rozhodne to neznamena ziadnu degeneraciu ani vazny zdravotny problem.to je ako pri porode koncom panvovym....tiez tam ide prve co za normalnych okolnosti ide ako posledne 😀 ,ale hlavne,ze dieta je zdrave 😉

chanel5
26. aug 2011

mojej dcerke vysla prva stolicka a potom dolne jednotky, potom opat dalsia stolicka a horne jednotky 🙂 🙂 🙂

gepardica
26. aug 2011

Mojej dcerke tiez vysla prva stolicka

lienk12
11. feb 2020

@chanel5 ahoj ako im pomôcť od bolesti?veľkú rýchlo rozriedia sliny.hryzatko sa tam ťažko dostane.neviem ako jej mám pomôcť