Moje 5-mesačné bábätko nechce papať. Idú mu zúbky?

sisamichaela
28. sep 2022

Dobrý deň mám 5 mesačnú dcérku uz dve dní odmieta papat umelé mliečko papa len 30 40 ml ona je skoro narodena o mesiac ma defekt komoroveho -predsienoveho septa neviem ci to ma súvisí s srdiečkom boli sme pred dvoma dnami k obvodnej doktorke povedala že jej idu naraz 7 zúbky aj zadné stoličky čajík vipije vela dávam nurofen panadol trosky pomohlo v noci dnes mala teploty 39 ale ustupilo vraj nevidno zsby bola chorá zajtra ideme zas k doktorke kvôli tomu ze malo papa myslíte si že je to kvôli zubkam alebo srdiečko čajík pije mliečko veľmi nechce mame vseliake gély na dasna natieram jej kúpila som camiliu veľmi jej to nepomohlo poradne ci mate skusenosti stimto ja uz neviem ako jej mam dat papat bojím sa kvôli tomu ze neviem do nej dostať papat ďakujem za odpovede

ls56
3. okt 2022

Nie som odbornik,ale za mna su to zuby neni. 5 mesacnej aby islo 7 zubov naraz? Nastuduj si kedy cca vychadzaju dietatku zuby a ake. Stolicky jej urcite nejdu.

sisamichaela
autor
3. okt 2022

@ls56 no my ties tomu nechápeme ale doktorka videla a povedala ze idu tak ja naozaj nechapem ale toľko naraz a este zadné stolicky

ls56
3. okt 2022

@sisamichaela to je blbosť,určite nie..pričinu teploty by som hľadala niekde inde

sisamichaela
autor
4. okt 2022

@ls56 no zúbky nám idu stale teploty trvali 4 dní prvý deň vysoké potom klesali objavil sa nám taky ružový flek a twraz to pomaly mizne tak si myslím ze mozno to bolo ta 6 choroba

ls56
4. okt 2022

@sisamichaela aj tak sa cudujem ze vasa pediatricka ju moc nevysetrovala a len vam podhodila ze su to zuby. Mala jej vziat crp a riadne ju vysetrit ked mala vysoke horucky.

sisamichaela
autor
5. okt 2022

@ls56 zobrala CRP a ze zápal nemá to je všetko a popocuvala ju povedala dýchanie v poriadku hrdlo ciste ze to sú zúbky