Midazolam u detí u zubára

mon1806
30. júl 2021

Ahojte maminy je tu prosím niektorá ktorá chodí s deťmi na zubné ale majú zlu skúsenosť a jedine osetrenie je možné podaním mydazolamu???
Môj ma 4,5 roka a nijak raz neotvorí tie ústa ma strašný strach s tým ze chodíme k úžasnej zubárke ale pred tým sme mali doslova ježibaba a odvtedy ma strach a táto zubárka mu trhala už predný zub samozrejme dala mydazolam a treba nám ísť ešte aspoň na dva až tri ošetrenia s mydazolamom nie je to nejako škodlivé? Je tu nejaká mamina ktorá taktiež chodí takto a dieťaťom k zubárke? Dakujem

kacena4
30. júl 2021

my sme chodili kym syn nedozrel na zubarku a neboj keby to bolo skodlive nebudu to davat detom, ztp to davaju vzdy ak je problem

shushka
15. okt 2022

@mon1806 ahoj, nás to čaká, syn má skoro 6. ako to, prosím, prebiehalo u vás? čaká ho náročný zákrok (musia dostať von koreň úplne rozožraného zuba) ďakujem

mon1806
autor
15. okt 2022

@shushka no midazolam otras vôbec to nemá účinok správny je prístup zubára my sme menili lebo na klinike ho dopovali a aj tak pre zmenili sme zubatku pre deti a dal si opraviť 5 stoličiek a aj ťahal korene a bez debilin len s injekciou