Mám opuchnuté líco z hnisu

snob
26. okt 2018

Dobry deň,chcem vás poprosiť o radu lebo som už zúfalá😞5 den mam opuchnute líco z hnisu lico mám z neho strašne tvrdé...môj zubár mi to otvoríl a povedal mi aby som vycucavala a vytlacala ten hnis ale nič..stále mam tvrdé lico a neodpucham vôbec..nemáte niekto stym skusenosti? Za každú radu moc ďakujem

junovedievca
26. okt 2018

@snob mas aj teplotu? Je to v lici ci nad zubom.moze ist aj o upchatie vyvodu slinnej zlazy.automaticky pohotovost .len neviem na koho narazis.tazko z tvojho popisu.ziadny zub ta neboli? A co ti kde narezal

snob
autor
26. okt 2018

@junovedievca no ja som mala na vise zub a pod tým zubom mi rastol ďalší a stoho sa mi spravil hnis..mám veľmi dobrého zubara dnes mi trn zub vytrhol a prepichol aby som si mohla vytláčať ten hnis..len že ked si ho chcem vytláčať tak na dotyk ma ešte líce bolí

snob
autor
26. okt 2018

@junovedievca a teplotu nemám ani bolesti už ale akonáhle si to líco stlačim tak je zle

ja197
26. okt 2018

@snob zub predný a vrchný? Ak áno, to isté sa stalo mne pred 2 rokmi, opuchla som tak že som nevidela na oko, v nedeľu som musela letieť na pohotovosť, kde mi zubár rozrezal kožu medzi perou a ďasnom, to čo vtedy prišlo nebudem písať ale bol to brutál, takú úľavu potom som v živote nezažila 😊 takže ak budeš moc puchnúť tak by som nečakala, aby to neprešlo do kostí ten hnis a do zapálu okostnice