Idú mojej štvormesačnej dcére zuby?

28. dec 2021

Ahojte maminky. Potrebujem vaše skúsenosti. Ide o to že si myslíme že malej idú zuby lebo zvykne byť podráždená, slintá a agresívne si zvykne pchať päste do úst. Ide o to že dneska od rána pekne papala všetko ale zo sna ju trhalo dokopy mi nespala nič dneska. A už prešli aj 3 hodiny od kŕmenia a stále dáko odmieta fľašu. Nie je dáko uplakaná. Skôr plače keď jej chcem dať cumel alebo ju uspať. Kým sa hráme alebo iba tak leží tak je to OK. Pred týždňom mala 4 mesiace. Môžu to byť zuby? Co je to? Mám s ňou ísť k lekárovi?? Alebo na pohotovosť?

saska121212
28. dec 2021

Podľa mna žiadna pohotovost ani lekár.. načo. Ja som sem tam dávala keď bolo veľmi zle ten gél na zubky. Ale fakt málokedy 🙂 pomohlo, bol kľudný, spal

jaga18
28. dec 2021

Minimálne to "trhanie" treba spomenúť Dr. Slintanie, podráždenie a odmietanie fľaše je bežné.

autor
28. dec 2021

Čiže to budú asi naozaj zuby však?

ailiba
28. dec 2021

Môžu to byť kľudne zúbky. Co sa týka môjho syna, tak cez deň sme vecsiou ani nevedeli, že mu niečo je, ale noci preplakal a niekedy veru nechcel mliečko. Bolo to veľmi podobné, ako ty popisuje. Gelik na zúbky, čipky do ritky (na noc homeopatiká) Viburcol myslím... To zaberalo. Treba vydrzat🙏... Bude lepsie

autor
28. dec 2021

@ailiba doteraz sme ani my dáko nevideli že cez deň dačo. Dnes iba nechce spať a už dáko ani papať. Možno nie je hladná a A nevyzerá ani unavená neviem ale dosť si pchá tie prsty do úst

ailiba
28. dec 2021

Naozaj to vyzerá na zúbky... Je to ťažké obdobie... Treba vydrzat. Môj muž nášho syna vtedy volal "nočný hejkal".

autor
28. dec 2021

Aj sa s nami smeje ako keby sa nič nedialo tak ja neviem.

ailiba
28. dec 2021

To sú zúbky. Nebolí to stále, ide to v takých vlnách. Raz nervózne, ukricane babo (akoby bez dovodu), potom zas nič, ako na hojdacke. Najhoršie boli noci. Ale tiež nechcel vtedy mliečko. Aj celý deň.

autor
28. dec 2021

@ailiba ale vodičku mi pije

andreatytler
28. dec 2021

Mozu byt zuby. Nas syn bol tiez spokojny ked bol niecim zaujaty a bolest nevnimal. Prejavilo sa to len horsim spankom a odmietanim jedla. Ak to je tak aj u vas, tak mas stastie. Je vela deti, ktore placu nonstop pri zuboch a nic im nepomaha.

ailiba
28. dec 2021

To je dobre, asi to príjemné chladí... Hlavne, že pije👍

autor
28. dec 2021

Ďakujem vám všetkým za odpovede cítim sa trošku pokojnejšie a asi to cíti zo mňa aj malá lebo mi čoto zjedla a aktuálne spinká. (zatiaľ) ale aspoň dačo. Ďakujem vám ❤️

lily_279
27. sep 2022

Deje sa nám to isté, boli to zúbky?

autor
28. sep 2022

@lily_279 neboli, také obdobie vzdoru. 3 dni cca a boli sme v norme. Stalo sa to viac krát