Hnačka a nechuť papať pri zúbkoch

rori13
15. mar 2013

Babule rada by som vedela vaše skúsenosti s detičkami ked im išli zúbky, lebo moj syn má 7 mesiacov a idú mu spodné 2 zúbky a už týžden odmieta jest príkrmy vyslovene len mlieko, a dost hnačkuje ....je to normálne pri zúbkoch?bojím sa aby niak moc neschudol ked nebude papat , a bude len mlieko.Dakujem vám

cerez
15. mar 2013

@rori13 Takto je to u nás. Vieme o každom zúbku, prejavuje sa to riedkou stolicou a odmietanie jedla. Vtedy mi ale veľa pije čajík.

konvalink
15. mar 2013

moj tiez nechcel vobec jest ked mu isli spodne zubky,ale castejsie chcel mliecko,najme v noci kazdu hodinu 🙂ja si myslim ze je to v poriadku

jana9399
15. mar 2013

U nás je to isté ale už idú horné dva má 8 mesiacov a je to ešte o niečo horšie ako pri spodných papa len ked skoro spí kedže ho dojčím a príkrmy odmieta úplne. Ked dojčíš ponúkaj častejšie. Nemyslím žeby mal nejako výraznejšie schudnút vela deti tým prechadza len pevné nervy a všetko bude OK 😀

natalinkaco
16. mar 2013

@rori13 je to úplne normálne s tým papaním, aj my sme si tým prešli, nám veľmi pomohli homeopatiká

janak159
18. mar 2013

@natalinkaco a ktore homeopatika si davala? vdaka.

natalinkaco
23. mar 2013

@janak159 minerálne soli, konkrétne Natrium Chloratum a Calcium Phosphoricum 🙂

janine6623
23. mar 2013

nasa mala pri kazdommzubku menej papa, teraz jej idu horne dvojky a horsie to znasa ako prve zubky.skoro vobec nechce papat, zije skoro iba na mlieku.ja som uz z toho dost nervozna, lebo sa uz o nu bojim.