Detský stomatológ v Bratislave

alenka008
14. jún 2016

Prosim, poznate niekto detskeho stomatologa v BA, ktory je ochotny opravit 18 mesacnemu dietatu kazy, idealne bez narkozy? Zatial nas uz 3 zubari odbili, ze s tym nic nerobia...
Prosim, ake mate skusenosti vy, co zabera aby sa to dalej nesirilo?

inull5
14. jún 2016

@alenka008 familiárne dental care Pezinok.odporúčam všetkými desiatimi malemu spravila dve stoličky za snáď 1 minútu.majú aj rajsky plyn a tiež mal v tom čase 18 mesiacov.

marcelatje
14. jún 2016

@alenka008 Dentalna klinika Evident MUDr. Cyprichova. Na nesirenie co najviac cistit.

jana_eyre
14. jún 2016

Ja som bola s oboma detmi v 3sdent u mladej doktorky frantovej.. Sidlia v zeleznicnej nemocnici na trnavskom.. Je naozaj vyborna, synovi 4r opravila stolicku bezbolestne a 2r dcere po malom prehovarani opravila predny zubok, kde mala nejaku vrodenu anomaliu, ze jej tam chybala sklovina.. (podotykam ze dcera nema moc v laske cudzie osoby, ale pani doktorka naozaj pekne komunikuje s detmi)

Platili sme tak cca 20€ za opravu.. A detom dala bolestne male umele zvieratko.. Naozaj Len chvalim..

alenka008
autor
15. jún 2016

@marcelatje cyprichovci maju dlhe cakacie doby a neviem, ci vedia bez rajskeho plynu pracovat aj s takto malymi detickami...aku mas skusenost Ty, prosim?

marcelatje
15. jún 2016

@alenka008 s takými malými deťmi by vedel bez medikácie pracovať asi len kúzelník 😀 😀 😀 18 mesiacov je skutočne máličko na to aby dieťatko spolupracovalo. Moju dcéru ošetrili v sedácii.

luuca1
5. okt 2016

@marcelatje ahoj prosím ta kde si ju dala osetrovať v sedácii?

marcelatje
5. okt 2016

@luuca1 u MUDr. Cyprichovej. Dentalna klinika Evident v Ruzinove

luuca1
5. okt 2016

@marcelatje dakujem