Detská stomatológia Dental Care. Máte skúsenosti?

ryka2
8. nov 2010

Ahojte ,ma niekto skusenosti s ambulanciou Dental Care,mám 17 mesacnu dcerku a mala uraz a ma poranene dasna nad 2 zubkami

kvacinka
8. nov 2010

ryka2 my chodime do dentalu cela rodina. Teda konkretne v ba - karlovke. Boli sme tam aj s nasim drobcom ked mal 12 mes. Inam by som nesla. Je to trosku drahsie, ale na urovni a profesionalite. A maly to mal zadara zatial.

ryka2
autor
8. nov 2010

@kvacinka ahoj kolko vás to vyjde rocne priblizne?

ryka2
autor
8. nov 2010

ide hlavne o pristup,mala je dost alergicka na biele plaste,ako 3tyzdnova bola operovana na pylorosa vo mne a mozno aj v nej to zanechalo nepekne spomienky,takze sa desim osetrenia .Zajtra sme tam objednaní.Pytam sa na sumu prtoze ja mam zubara v Topolcanoch ale rada by som presunula niekde blizsie. Vdaka za odpoved

kvacinka
8. nov 2010

a ty si z ba? No to si ma dostala s tou otazkou. Pravdu povediac neviem kolko je to do roka. Tam sa neplati ziadny pausal, ale hned na mieste za konkretny ukon..to je dost rozne podla toho co ti idu prave robit. Skus kuknut ich stranku a kukni cennik alebo sa opytaj priamo ked tam budes. Asi som ti moc neporadila..prepac. A ku komu ste objednani?

ryka2
autor
8. nov 2010

@kvacinka ahoj bývam v Kralovej pri senci, a neviem ku komu som objednana,telefonoval moj muž a ten sa nespýtal ku komu pojdeme ....muži....dik za info

kvacinka
8. nov 2010

my chodime k lekarke pani Blahutovej a ta je perfektna, skoro vzdy dostaneme aj nejaky darcek. No raz ked mala dovcu, tak bol manzel u lekara pana Dolingera a vraj bol tiez super..tak sa netreba bat.. Drzim palce. 🙂

bubik142
8. nov 2010

Prosím neviete mi poradiť nejaku zubarku v okolí Žiliny? Ja sama mam panicky strach zo zubarov, ale už je na čase navštíviť nejaku zubarku... Mam 18 mesačnu dcerku a chcela by som aby hned, aj jej pozrela na zubky, ale nechcem ísť z blata do kaluže 😒 Takže, prosím vas poznate nejakeho dobreho stomatologa v okolí Ziliny, kde by som mohla chodiť aj s dcerkou? Dakujem 😉