Dcérke sa už 2 mesiace tlačia 4 horné zúbky

martina0104
14. máj 2015

Dobrý den, mala ma 8. mesiacov a pomaly to uz budu dva mesiace co jej idu 4. horne predne zubky. Zatial sa jej prerezali len dva. Je normalne, ze to trva tak dlho. Dakujem za kazdy koment, nazor a radu.

katka1981
14. máj 2015

@martina0104, ano, je to uplne normalne.

dazdovka
14. máj 2015

@martina0104 detom sa tlacia zuby uz od narodenia, do 2 rokov to bude mat sustavne nejake zuby na ceste, nechapem aky je problem...

hrjanka
14. máj 2015

Mojej dcere sa 4 mesiace prerezavali prve dva zubky,dalsi sa prerezaval dva mesiace a teraz sa uz cca mesiac trapi s dalsim, takze asi tak

sense
14. máj 2015

Uple normalne....aj u nas to dlho trvalo hlavne prve....a potom 4 stolicky behom 2 tyzdnov...teraz ma w roky a 4 zubky jej este chybaju

chichua
14. máj 2015

Je to normalne.horne dvojky isli moju 3 mesiace. Niekomu zubky vyjdu za tyzden,dva niekomu zas pomalicky ako nam.

monicm
14. máj 2015

žienky,mám teda podotázočku,ako ste vedeli,že sa im tak dlho prerezávali zúbky?bolo to "len" tým,že bolo dieťa nepokojné a pod?alebo malo celý ten čas opuchnuté dasná?alebo teploty?alebo odmietalo celý ten čas jesť?alebo ako??????

hrjanka
14. máj 2015

No,u mojej to viem podla nepokoja,slabeho spanku, opuchnutych a vacsinou zacervenanych dasien, zuzlania cumla ako odusu a tiez podla toho, ze pcha do ust vsetko,co sa da...a parkrat aj horuckovala, ale to nebola zaruka toho,ze jej tie zubky hned vylezu 😖

martina0104
autor
14. máj 2015

@dazdovka problem je v tom , ze ma fialove a opuchnute dasienka. Dost ju to boli a neviem ako bu som jej pomohla.

martina0104
autor
14. máj 2015

@monicm no nasa ma opuchnute dasienka a je to aj vidno ked sa tlacia . Zle spava ruka je stale v ustach.

77sabrina11
18. máj 2015

Nám sestrička u doktorky poradila sirupom na horúčku (paralen, nurofen) ponatierať ďasienka 🙂