Čo pomôže na prerezávajúce sa zúbky?

lucia006
23. máj 2013

Poradte mamicky co mozem dat este na upokojenie mojmu Leovi,nespi vnoci ani suvislu polhodinku vkuse stona,mrnci,prehadzuje sa a cez den je strasne nervozny nechce ani kusatka ,jeden zubcek mu uz konecne dole vysiel uz vcera,skusala som chamomilie vulgaris predtym ,no nepomahalo aj gely ako dentinox a mundisal no nezaberaju lebo si ich hned zlize ☹

terezka1947
23. máj 2013

skus cipky Viburcol...nam pomohli,bol pokojnejsii...ale k zubkom nervozita bohuzial patri....skusaj geliky,meraj teplotku....sleduj ho...a veeeela mojkaj,drobceka to boli...tak nech citi vela lasky...trva to iba par dni a bude ok 😉

nikolka2
23. máj 2013

Mne poradila moja lekárka panadol sirup ,.., tlmí bolest a nie je návykový ...ja som davala na noc ked mu isli zúbky 😉

sympa1
23. máj 2013

natierala som gelom na rastuce zubky....ale myslim ze najviac sa mi uspokojili pri vyvarenej kože zo slaniny 😀 išli ju vydrmať celu od uspokojenia

cerez
23. máj 2013

Nám snáď nič, ja ti odpoviem fakt originálne. "Zlaté nervy". A ešte nám chýbajú všetky 5.

milota164
23. máj 2013

nam poradila lekarka Nurofen, vraj je lepsi na bolest ako Panadol.

topolinotopomini
23. máj 2013

Odporucam homeopaticke cipky Viburcol, vzdy ked je velmi zle, dam malej na noc, pomozu....najprv by som sa urcite snazila vyhnut aj Panadolu aj Nurofenu...drzim palce🙂

dada97
2. jún 2013

kocky, na nepokojne dasienka, ked sa prerezavaju zubky uzasne pomaha aloe vera zubna pasta 43% s echinaceou, odskusane a vrele odporucam 🙂 pripadne kombinovat so sprejom prvej pomoci, ktory hoji a ukludnuje, okrem aloe obsahuje aj harmancek...nekupujte panadoly, a ine hluposti, to len eliminuje pripadnu bolest, ale nezahoji a neukludni podrazdene dasienka. Som z Prešova, nemam problem sa osobne stretnut s maminkami z okolia a poradit 🙂

ellinka8888
14. júl 2013

nám Viburcol vôbec nezaberá, ale Nurofen 3 čajové lyžičky, mám to odmerané 2.5 ml dávka na noc a malá spinká až do rána, tú zubnú pastu môžem vyskúšať, ako sa presne volá