Čo pomohlo vašim detičkám, keď im išli zúbky?

21. mar 2023

Dobrý deň prosím vás mamičky čo pomohlo vašim detičkam keď im išli zúbky? Už tretí týždeň dobre 'nespíme, vedeli by ste niečo odporučiť čo vám pomohlo? Tie geliky na zúbky nám nepomáhajú. Ďakujem

ifava
21. mar 2023

Neskusala si dat normalne nieco od bolesti aspon na spanie? Aby aspon ste sa trochu vyspali? Cez den sa to este da nejak zvladnut si myslim.

danieladeley
21. mar 2023

Kamistad gel baby, potriet pred spanim dasienko.

lilly2303
21. mar 2023

Nám veľmi pomáhal Fenistil počas toho ako mal dasienko zapuchnute a keď už sa zúbok začal predierať, že ho bolo na dotyk cítiť tak Nurofen. Nášho skôr tie dasienka svrbeli a až keď zúbok vykukol tak až vtedy ho to bolelo. Ale náš malý znášal prerezavanie zúbkov veľmi zle, všetko nám hrýzol. Dohrýzol celú postieľku, zahryzol do radiátora až tak že mu tiekla krv a som sa až zľakla že si zuby vylakal, dcére skoro odhryzol prst. Cez deň mu celkom zaberala Camilia a večer pred spaním jedine lieky. Skúšali sme ho nechať aj bez liekov, že sa unavy a zaspí, ale to vrieskal celú noc.

autor
21. mar 2023

@lilly2303 koľko ste pro dávali fenistilu? No zúbky už na dotyk cítiť zvrchu stále je nekludny aj poobede mi zle spinka. Stále je nervozny všetko hryzie.

lilly2303
21. mar 2023

Ono sa to podľa váhy dáva, ja som dávala menej, sedem kvapiek na noc som mu dala. Nášmu idú teraz stoličky tak si stále ruky hryzie, ale veľa krát sa túli a keď ho to zabolí tak hryzne aj do mňa.

ivangeline
21. mar 2023

Nurofen sirup a vela pozornosti.

mtn112233
31. mar 2023

Nám najlepšie zabrali Viburcol čipky, aspoň na noc