Červené podnebie, prerezávanie zúbkov a teplota. Poradíte?

lucka1303
6. máj 2013

ahojte babenky prave mi volala sesternica a potrebuje pomoc.ma skoro rocnu dceru a idu jej zubky,zacaly sa jej prerezavat ocne zubky ale ma to strasne zdurene a podliate krvou.dokonca ze aj ma cele podnebie cervene.teploty nema len strasne je velmi zla a nervozna.viete mi niekto poradit co by to mohlo byt?? 😖 ale ma ist k lekarke??

ewca
6. máj 2013

no zuby su hnusne, a hlavne ocne, to je najhorsie...paralen cipok, alebo nurofen sirup ked ju to tak velmi boli... my sme mali jantarovy nahrdelnik, odvtedy ziadne lieky ani gely na zuby mala nemusela mat...

danusskaaa
6. máj 2013

od bolesti dat nejaky sirup-nam pomaha MIG a malej dávam kozu zo slaniny-je pevna a dobre jej to robi na tie dasna. avsak ak to ma moc zdurene a bude to krvacat nech zbehne ku doktorke, u zubara maju taky chladivy gel, ktorý moc pomaha-viem z vlastnej skusenosti pri prerezávaní osmiciek!

nikolet_89
6. máj 2013

ahoj my davame, ked je velmi zle sirup ale len na noc aby sa mala vyspala cez den davame okusavat korku od chleba, rohliky, uhorky, vsetko cim si ich moze triet a pripadne niake gely