Cena za rajský plyn

mon1806
9. dec 2021

Prosím vás je tu niekto kto bol s deťmi na ošetrenie zubov pod rajskym plynom? Aká vás vyšla cca cena za jedno sedenie?

stormie
9. dec 2021

Kazdy zubar ma svoj cennik - u nasho prva davka plynu 35€ a kazda dalsia 12€, na osetrenie jedneho zubu to stacilo + teda suma za samotne osetrenie

mon1806
autor
9. dec 2021

@stormie a nemalo vaše dieťa nejaké nežiaduce účinky ? Nás to čaká o mesiac a tak strašne sa bojím má 5 rokov a zúbky pokazené stoličky mu musia urobiť a bez toho sa to asi nedá nespolupracuje strach je väčší

stormie
9. dec 2021

@mon1806 nie, nic jej nebolo a odisla vysmiata

tata1401
9. dec 2021

@mon1806 mňa by zaujímalo v ktorom meste to idete riešiť? dcérka má 5rokov a tiež sa jej u zubára nepáči...ona ešte aj také 2/3 vydrží ale potom sa to nikdy riadne nedorobí...

mon1806
autor
9. dec 2021

@tata1401 v Poprade konečne po skoro roku , chodili sme do dentakri kde nám podávali mydazolam absolútne nezaberal zaberal až doma mala som doma bankovú handru zuby neopravili máme strašne pokazené všetky stoličky dnes sme boli u môjho Kotlara s malým a na zub mu dal ATB vložku ale povedal že je to naozaj masaker ako sa boji strašný má strach ale ja som bola taká istá keď som bola malá strašnú paniku som mala a má to po mne , vravel sám že milé rád by opravil ale že to sa nedá naozaj tak nám odporúčal MUDr Hanusinovu išla som hneď tam a dala nám termin má január že pod rajský plyn sedenie aspoň na dva tri krát snáď mu nijak neublíži , a že stoličky musia zachrániť lebo vypadávajú ako posledné v 10 rokov a môj má len 5 a keď neopravime pohniju aj trvalé a budú pokrivené

tata1401
9. dec 2021

@mon1806 moja si dala pred rokom opraviť jednu stoličku,kaz bol malý,iba taký hnedastý pásik ale sťažovala sa že ju bolí...urobila jej ho zubárka ale tým pádom že tá spolupráca nebola veľmi dobrá,riadne sa nevyvrtal a teraz po roku jej opuchlo líčko a zúbok jej odumrel...tak ho zubárka otvorila a dostala antibiotiká...tak ja som tiež zato že radšej trošku utlmiť a urobiť riadne...ale u nás v okolí nikto toto nerobí😏

tata1401
10. dec 2021

@mon1806 ešte ťa poprosím daj potom info ako ste dopadli🙏

mon1806
autor
10. dec 2021

@tata1401 jasne ozvem sa o mesiac ci sme to vôbec zvládli :D

sabca_m3
10. dec 2021

@mon1806 neviem ako u deti ale isto ma každý lekár iny cennik ... ja si davam pri každom zakroku plyn a platím 30€

mon1806
autor
11. dec 2021

@sabca_m3 ďakujem 🙂

kittykat22
11. dec 2021

@mon1806 nas syn bol a super 😀 platili sme vela 🙈 100e za jeden zub. Ale klinika kde to robili je draha. Bolo to perfektne. Syn uplne mimo, zub opraveny. Vrelo doporucujem. Ja som sa tiez bala a nakoniec to nic nebolo 🙂

tata1401
31. jan 2022

@mon1806 ahoj, no ako boli ste?

mon1806
autor
31. jan 2022

@tata1401 ahoj ano boli sme pred tyzdnom a poviem ze uplne super a hlavne BEZ OBLBOVAKOV A RAJSKEHO PLYN 🙂
moj syn to zvladol uplne bravurne ,az som nechapala, jednoducho lekarka u ktorej sme boli si ho tak ucicikala ze on si hodinu a pol lezal v kresle a ona mu opravovala dve stolicky , on ani nevedel kedy mu pichla injekciu nic .....a to mu jednu stolicku prombovala a na druhej mu vyberala korene mal tam abces , a urobila mu zirkonovu korunku prikladam aj fotku. Uplnee neskutocna bola a samozrejme aj drobec moj , najpr ked sme tam prisli strasne plakal že sa boji , do ambulancie si zavolala najprv len mna vsetko mi porozpravala co bude robot mna sa pytala na neho a tak a povedala ze ked pride už on do ambulancie mame doslova dzat hubu ako rodicia ze jedine oni dvaja s abudu rozpravat nikto iny :D takže potom isiel dnu tatik nas aj jemu vysvetlila a prisiel na Rad Patrik, normalne sa snim rozpravala na urovni že u nich sa neklame , ze ona netrha ani nevrta lebo je žena a ona vrtacky nema preboha že t len chlapi vrtaju :D a normalne si sadol na kraj kresla nas tatik a patrik si lahol a nohy dal na neho cely cas sa drzali za ruky ale boli sme ticho, jedine ona s patrikom sa rozpravala , vsetko mu vravela co ide robit ukazala mu vysavac najprv vsetko skusala na sebe , dala mu umrtvovak ani necitil nevedel...a robila mu zubky a on nic bol uzasny naozaj 🙂 so sprvnym pristupom sa daju taketo deti uplne lahko zvladnut o mesiac ideme na druhej strane zubky....inak cena u nej za rajsky plyn je 30eur

tata1401
31. jan 2022

@mon1806 juj to je super,teším sa veľmi 😊

tata1401
31. jan 2022

@mon1806 ešte tieto veci čo mu porobila ako vyšli cenovo?

mon1806
autor
31. jan 2022

@tata1401 kedze sme boli ako samoplatci lebo to nie je nasa zubna lekarka tak za vsetko 95 eur ...

tata1401
31. jan 2022

@mon1806 myslím,že za ten celý proces je to fajn

emmazvarova
25. apr 2023

@mon1806 ahoj, ktorá Mudr presne to je Monika hanusinova? Nejaký kontakt mi vieš poslat? Alebo ako sa vola ambulancia? Nejako som to nenašla dakujem

mon1806
autor
25. apr 2023

@emmazvarova uz neprijima nove deti uz ani nas neberie :(

katka441
31. máj 2024

@mon1806 ahoj ako vás to vislo cenovo za Rajským plynom v pp aj náš tam odporučili na trhanie mliečnych stoličiek

mon1806
autor
2. jún 2024

@katka441 osetrili bez rajskeho plynu