Časté nočné budenie - zúbky

alexyytoo
22. feb 2023

Ahojte, prosím o skúsenosť rodičov, ktorým deťom išli zúbky a spôsobovalo to časté nočne budenie. Tým myslím naozaj časté 😥 každú pol hodinu až hodinu. Ako dlho to u vás trvalo? Pomohlo vám niečo nato? U nás to už bude pomaly 2 týždne čo sa budí v noci non stop a zúbok stále nikde 🙈

pukina
22. feb 2023

@alexyytoo a urcite je to zubami? to by nebolo 2 tyzdne vkuse. mojmu idu tiez spodne rezaky ale u neho je to vo vlnach, 3 dni bolesti a potom 2 tyzdne nic.. kludne to moze byt spankova regresia, ak sa dietatko naucilo nieco nove alebo proste sa vyvija nervova sustava.. ja si pri prebdenych nociach vzdy hovorim, ze je to len obdobie a snad v 15tich uz nas vyspat necha.. ;) treba sa obrnit, raz to prejst musi

alexyytoo
autor
22. feb 2023

@pukina
Neviem si vysvetliť čo iné by to mohlo byť 😥 ma 8 m takže regresia asi nie a nič nové sa nenaučil 🙈

pukina
23. feb 2023

@alexyytoo kludne to moze byt regresia, v 7-8m prichadza dalsia po tej prvej 4mesacnej, tak ak ma vyrazne horsi spanok, pripisala by som to skor tomu

fiafia
23. feb 2023

@alexyytoo aj plače,je nepokojný? Alebo sa len zobudí?

beata_k
23. feb 2023

@alexyytoo Ale ano. Spankova regresia prave v 8 mesiaci existuje

alexyytoo
autor
23. feb 2023

@fiafia je veľmi nepokojny a plače 🙈
Veď ja mám pocit že nedávno skončila 4m regresia keďže trvala aj 2 mesiace a to je tu už ďalšia 🙈 mám pocit že ešte horšia.
Dúfala som že to je zúbkom, ale teda už to trvá dva týždne takže tiež mi to už príde akosi dlho

alexyytoo
autor
23. feb 2023

@pukina ale keď som si teraz o nej čítala tak 8m regresia je spojená s plazenim, sedením atď... malý ešte nerobí ani jedno preto mi je to zvláštne 😔

fiafia
23. feb 2023

@alexyytoo ja by som skúsila dať nurofen od bolesti, pre 1x sa mu nič nestane a ak bude kľudne spinkať odpoveď je jasná a treba hľadať niečo čo mu uľaví od bolesti zúbkov.

lienka.7
23. feb 2023

@alexyytoo slinta ti? Vidis ze si dava do pusy prsty, hračky? natrieť ďasienka a dat na noc cipok. Nech sa mu ulavi. Aj my to tak mame. Síce nie kazdu noc, ale hej.

alexyytoo
autor
23. feb 2023

@lienka.7 no áno to robí ale to robí už od 3 mesiacov 😂🙈ani cipok ani camília či nurofen nepomáhajú 😭 ale vďaka za radu🙂

alexyytoo
autor
23. feb 2023

@fiafia ani nurofen nepomohol 🙈🙈

lienka.7
23. feb 2023

@alexyytoo cim mu natierate dasienka?

alexyytoo
autor
23. feb 2023

@lienka.7 dentinox. Vy čim?🙂

macusiq
24. feb 2023

@alexyytoo ahojky. U nas je toto od 8meho mesiaca a veru je to zo zubkov. Moja sice neplace ale v noci sa budi kazdu hodinu.

alexyytoo
autor
26. feb 2023

@macusiq A koľko to už trvá?aj už nejaky vykukol?😂

macusiq
27. feb 2023

@alexyytoo mala ma teraz 12 mesiacov a ma 6 zubkov a dalsie 3 sa tlacia. Kludne napis spravu 😁