Biele ďasná a prerezávanie zúbkov u 2 mesačného bábätka.

s4ssy11
8. apr 2020

Dobý večer mohli by ste mi poradiť moja mala ma 2mesiace a strašne slinta ručičky si pcha do pusi
(mame aj reflux) poslednú dobu je plačliva nemá kludny spánok
Dasno nebolo opuchnute aspoň som to nespozorovala
Pred dvoma týždňami tam mala také biele bodky jak keby a dnes som jej pozerala a ma biele dasno
Mali ste niekto niečo podobné?

ivangeline
9. apr 2020

Ja myslím že toto je obdobie, kedy deti ťažko spia, slintaju, lebo sa im estelen spustili slinne žľazy...a rýchlo sa vyvíja mozog? Mám druhé...a práve prežívam to isté... Stále premýšľam, čo jej môže byť ale odpoveď je najskôr nič, čo môžem ja ovplyvniť...

kika123654
15. sep 2020

@s4ssy11 dobrý deň, mame podobný problém, čo nakoniec znamenali biele dasienka a zlý spánok? Naša dcérka ma ešte len 6 týždňov.
Ďakujem za odpoveď.

s4ssy11
autor
15. sep 2020

@kika123654 dodnes nevieme co to bolo ani lekárka na to nič nepovedala🤷‍♀️ dole to boli zúbky hore nevieme 🤷‍♀️ a je možné že dieťatku idú zúbky skôr a ze to pre nich nepríjemné tak preto to robia
Kamarátkn syn mál na 3 mesiace celý zubok vonku
A aj on bol natky nespokojný stále mal ruky v puse tak ho to muselo svrbiet a pokiaľ vyjde zub je to dlhý proces 🙏

horvatovaeva
3. máj 2021

Dobrý deň moja malička j veľmi nervózna všetko kuše mala aj zvišene teplotky nesople,nekašle CRP má v poriatku, aj odber krvicky má v poho neviem či sú to zúbky ďasná má úplne biele má aj na nich hrbolceky neviem či sa jej už tlačí zubok alebo ešte len sa prerezavaju ďasná čo NATO hovoríte každá rada mi pomôže ďakujem ☺️

horvatovaeva
3. máj 2021
ivuvu24
23. júl 2021

@horvatovaeva niečo podobne ma aj náš maly dole na dasnach. Podarilo sa Vám zistiť čo to bolo prosím?

laura1009
9. sep 2023

@ivuvu24 my to práve riešime, prišli ste na to, čo to je, prosím ?