Akú zubnú kefku pre 15-mesačnú?

13. feb 2024

Ahojte, doteraz mala pouzivala len taku gumenu elmex..uz by sme presli na pevnejsiu...aka znacka Vam vyhovuje prosim? Okrem tych elektrickych..pozerala som v DM a maju teda dost siroky vyber..a co sa tyka zubnych past? Su nejake naozaj prirodne ? Alebo na zubnu pastu je este skoro? Prosim poradte, dakujem

bororka
13. feb 2024

Pastu používam Jack'n Jill a kefky Curaprox. Jej je len pre efekt, ja robím 99% s jednozvazkovou.

autor
13. feb 2024

@bororka ano presne tu pastu som chcela kupit alebo este weledu..kefku asi tiez od tych Jack...velmi pekne dakujem

bororka
13. feb 2024

Ja som pozerala po tej sonickej od nich, ale zrovna dnes ma zubárka zrušila že až od 3r.
Idem pozrieť tie obyčajné. Vďaka

autor
13. feb 2024

@bororka no ja mam sonicku pre starsiu 10 rocnu..brat jej kupil tu drahu Philips...a mna zrusila pred tyzdnom na preventivke zubarka, ze nech ma normalnu kefku ta 10 rocna...bolo mi to cudne, ved je to uz hotova baba 😀

lia2022
13. feb 2024

Ja malému 2,5ročnému umývam z kefkou curaprox .. podla mňa je veľmi dobrá, od vtedy aj ja používam takú ale dospelácku. Pasty sme mali elmex, tiež nejakú prírodnú, curaprox ale najviac sa mi páči tá elmex a perlička. Sám zubár mi povedal , že aj jeho deti si umývajú tou perličkou, že úplne stačí. A mne sa páči že dám trochu pasty a pení čo iné veľmi nie .. mám pocit ako by mal malý potom lepšie umyté zuby .. no neviem 😊.

ropucha6
13. feb 2024

Tiez curaprox, pastu zatial nema, ale chcem jej zacat davat.

luckajozko21
14. feb 2024

Jack'n Jill sonicku. S tou umyva dieta - lebo svieti a huci a je to sranda. Medzi tym umyvam ja jednozvazkovou curaprox. Vzdy si vyberie s ktorou si chce umyvat a potom si ich vymenime. Nad pastou som este neuvazovala. Skor sa chystam na medzizubne, ale to este nemam nastudovane. Neviem aku kupit.

autor
14. feb 2024

@lia2022
@ropucha6
@luckajozko21 myslite tuto prosim ?

enoula
14. feb 2024

Curaprox kefka detska a elmex pasta detska

autor
14. feb 2024

@luckajozko21 aaaaaaaaaaaaaaaaaha...😀 dakujem...ja som uz akurat kupila pastu aj kefku Jack....

ropucha6
14. feb 2024

@autorka, ja myslim taku, aku si postla 1-4 roky tusim

autor
14. feb 2024

@ropucha6 dakujrm...po tejto jack kupim curaprox 🙂)

taktotedanie
15. feb 2024

Vraj zubna pasta az vtedy ked vie vypluvat
Moje dieta to v 15mes nevie , vypluva jedlo ale pastu nevie takze sme ju zrusili a len vodou

normab
15. feb 2024

My curaprox kefka, pasta elmex s myskou

lia2022
16. feb 2024

@taktotedanie Elmex pasta je určené pre deti od prvého zubu. Je tam písané 0-6r.
takže sa s tým určite počíta že to dieťa nebude vedieť vypnúť a prehltne. Perličku používame 2+ a tiež nevie vypluvať..dám do pohárika vodu..vyčistím zuby pastou a potom ešte kefkou a čistou vodou ako keby prejdem ešte 😉.

taktotedanie
16. feb 2024

@lia2022 ano viem aj my ju mame a teda pediatricka so zubarkou mi to rovno zrusili

lia2022
16. feb 2024

@taktotedanie Prečo? Čo sa môže stať ked to prehltne?
Ja keď som s malým bola na preventivke u zubára to mal mat o 2mes. dva roky a pýtala som sa na tu pastu..tak ako som písala , normálne sám povedal že perličkou mám umývať ze to úplne stačí, že aj jeho deti si s tým umývajú.. lebo som sa pýtala aj na tieto ostatne pasty..a takto mi povedal..absolútne o tom ani reč nebola že by stačilo len vodou a že pastu nemám dávať..tak teraz neviem ani ja.. ja mu normálne tu pastu dám, aj mu doprajem 😉 .. ale tak zase poriadne povyplachovat a vypluť nebude vedieť asi ani v 3rokoch a to sa mi zdá dosť dlhá doba len vodou čistiť. No ja neviem..už nech robí každý ako uzná za vhodné 🤷‍♀️. Keď nezabudnem a budem mat príležitosť, tak sa ešte opýtam našej pediatričky, čo by ona na to povedala.