Ako veľmi sa zmenili vaše detičky, keď im išli zuby?

19. máj 2021

Ako veľmi sa zmenili vaše dietky keď im šli zuby? Z moje úžasnej, kľudnej, spokojnej princezny sa stala uvreštana, nervózna, nemôžme ju ani položiť z rúk, všade a všetko je zle. Ma 3 a pol mesiaca a idú jej očné zuby. Chápem ze to musí byť bolesť a nepríjemné pre také malé babo. Ale je možné že je taka len koli tým zubom? Mastim to aj gelmi ale nemám pocit žeby to pomohlo. A prosím vás ak ste mali podobnú skúsenosť aj koľko to trvalo

sona96
19. máj 2021

Už jej idú očné? Však tie rastú až ako predposledné 😂 to musíš mať peknú zubanu. Môjmu vyšli až po druhých narodeninách 😁. U nás geliky nula bodov, keď sme mali takéto dní, točili sme šatku, nosič a fitloptu. Treba to len vydržať.

lenuska9999
19. máj 2021

Nám pomohli Viburcol čipky .. sú na zúbky od bolesti, ak má dieťa teplotu zo zubov a tiež na ukludnenie. A sú homeopatické...

janulla1
19. máj 2021

Môjmu synovi vyšli očné zuby minulý mesiac keď mal 1,5 roka, ináč geliky veľmi nezaberajú, chladiče hryzatko, nosenie na rukách a vydržať 🙂 prajem nech sa zúbky ľahko prerezu 🙂 prvé zúbky zvyknú byť dolné jednotky

autor
20. máj 2021

Nieje to také žeby mala veľké bolesti, skôr mi príde ze ju to len svrbí omina lebo všetko pcha do pusy, nieje to také ze by nariekala od bolesti
Len ide o to ze celkovo z kľudne ho bábätká sa zrazu stalo nervózne a umrmcane. Proste všetko jej vadí

prvosienka7
20. máj 2021

No unás to bolo tak, že z maleho anjelika sa stal malý čert, ktorý furt len reval, vtedy som takmer prišla nie len o nervy ale aj o kríže, čo som ju stále nosila na rukách. Nič nezaberalo žiadne gély ani tie homeopatiká, no nič, len vydržať

autor
20. máj 2021

@prvosienka7 a vrátilo sa to potom späť? 😂

fiafia
20. máj 2021

Mojej keď išli zúbky bola nervózna, Plačliva. Zabaviť sa dokázala na chvíľu a zase mrncala. Spánok sa veľmi zhoršil. Bolo to ťažké niekedy. Keď bolo veľmi zle dali sme nurofen od bolesti, poriadne sa vyspala a aspoň nebola taká nervozna