Ako dlho môže trvať teplota zo zubov u detí?

9. nov 2021

Ako dlho vašim deťom trvala teplota zo zubov? Myslím či môže byť aj niekoľko dní nepretržite, teda že treba dávať lieky na tlmenie každých cca 6hod. lebo stúpa stále nad 38.

zuzubb007
9. nov 2021

Nasa detska vravi, ze teplota zo zubov nikdy nieje vysoka, vzdy je za tym daco ine, a verim tomu moje deti nemali nikdy zo zubov teploty len take 37

vanda323
9. nov 2021

@zuzubb007 Fúha noooo môj ujo vraj musel chodiť až na nejaké injekcie keď bol babetko že mal také bolesti aj teplotu mi babka vravela

dzulli1980
9. nov 2021

Môj mladší brat pri každom zube teploty cez 40 st. ... aj týždeň ho to držalo.

dadulamamula
9. nov 2021

Pokým sa neprerezu

elizabet173
9. nov 2021

@zuzubb007 to je názor mnohých lekárov, ale neviem, ako potom vysvetľujú to, že moje dieťa malo pár krát takmer 40 v jeden večer a ráno nič, potom až do ďalších zubov pohoda a kým mu vyliezol posledný, nemal nikdy ani len kašeľ alebo sopeľ. Bola by som rada, keby mi vysvetlila, čo za tou pár hodinovou teplotou, ktorú mal len pri zuboch, bolo. Jeden večer vysoká teplota, potom nič, potom opäť, atď. inak zdravé dieťa, ktoré nebolo choré ani v jasliach ani v škôlke.

autor
9. nov 2021

@zuzubb007 áno, tieto názory som už čítala ale aj tie keď ženy tvrdia, že ich dieťa malo veľmi vysoké teploty zo zubov. Ťažko povedať kde je pravda. Ale predpokladám, že to má naozaj zo zubov lebo ma aj hnačky a všetko strká do pusy.

autor
9. nov 2021

@elizabet173 takže len pár hodín, nie až kým sa mu prerezali?

elizabet173
9. nov 2021

vždy to bolo jedno poobedie, plus večer, možno ešte v noci, na druhý deň už nič. Nikdy nie dva dni za sebou, aspoň u nás nie