7 mesačný syn odmieta prsník - idú mu zúbky

winteris
23. jan 2018

Prosim poradte😢som zufala, 7 mesacnemu synovi vysli zubky, je cely usopleny, kasle ale co je najhorsie absolutne odmieta prsnik, som z toho psychicky zle ale snazim sa mlieko odsavat a davat mu to lyzickou resp.slamkou. Stretli ste sa s niecim podobnym? Je to prechodne alebo sa uz odstavil😢....dakujem za kazdu radu.

zuzana247
23. jan 2018

A nieje to aj za to,ze ma upchaty nostek a neda sa mu dychat pri copakani? Moj bol taky ked mal nadchu,ze chcel ale nevladal dychat,tak sa potom hneval.
Skus mu ho dat,ked drieme,alebo pocas spanku. 🙂

srdiecko9
23. jan 2018

@winteris kvapky do nosa skús dať, aby mohol dýchať

mimac
23. jan 2018

@winteris keďže soplí,kašle tak to ho najskôr štve..nič sa mu nestane keď ho prikŕmiš pár krát s umelým mliekom, treba v prvom rade odopchať nos

prabinka
23. jan 2018

to bude tou nádchou a nie zúbkami :( najskôr sa treba popasovať s ňou, lebo majú ženy pravdu v tom, že keď sa prisaje, tak s upchatým noštekom to veru nepôjde

katharines
23. jan 2018

Tu pomoze len odsavat nostek odsavackou na vysavac spolu s morskou vodou. Sopliky sa zriedia a pojdu lahsie von. Az potom mu daj papkat. Pri papani sa mu neda dychat, ak ma sople.

rakahaka
23. jan 2018

Sprievodny znak zubkov z opuchnutej sliznici moze byt soplik. Kvapni morsky roztok trebars Libenar a odsaj idealne odsavackou na vysavac, alebo ustami cez tu hadicku. A ked uz budes pocut ze ma cisty nostek tak nakoj 🙂

beky1813
23. jan 2018

Skus sa ty nadojcit s plnym nosom a z coho si psychicky zle? Kvapky do nosteka, odsaj a potom nadojci. Lepsie ako depkovat

winteris
autor
23. jan 2018

@beky1813 ja uz som toto vsetko davno urobila, napriek tomu ze ma uz nostek priechodny odmieta absolutne prsnik ☹ z toho mam depku, ze sa uplne odmieta dojcit. Dufam ze je to fakt iba prechodne ☹

rheuska
23. jan 2018

ak ss odmieta dojčiť aj keď vie dýchať, tak ide o štrajk. Prečítaj rady čo robiť a najlepšie kontaktovať laktačnú. Možno sa ti počas nadchy prestalo tvoriť toľko mliečka na koľko bol zvyknutý. Detičky sú veľmi citlivé na zmenu toku. Snaž sa ho dojčiť koľko to ide, stláčaj prsník a nuksj mu vždy keď má dobrú náladu, alebo keď spí. Neboj to prejde. len sa treba ukludniť. V dojčení je všetko zvratné, takže trošku zabojuješ a budete kde ste boli.

katharines
23. jan 2018

@winteris v 7-8 mesiacoch byva strajk. Skus ho prilozit v plienke na holu hrud, alebo nosit. Je super, ze mu mliecko davas po lyzickach. Potrebuje tekutiny. Tiez pocas choroby, moze byt chudokrvny a aj to ovplyvnuje chut do jedla. To vsak zisti az doktorka. Napr. Moja ma crp pristroj, ktory meria aj hladiny hemoglobinu z kvapky krvi.

janapiestany
23. jan 2018

daj mu mliecko z prsnika do nosteka alebo morsku sol to je dobre pre deticky 🙂 a bude kludni ja mam 6mesacnu a sme bojovali dost dlho ale ja som bola chora tak asi aj mliecko bolo zle 🙂

zuzana247
23. jan 2018

Este ma napadlo,ze ked ma prvy krat tak riadne uhryzol tak v 10mes. a ja som ho vyhresila,ze to nesmie,aj som vtedy skrikla co som sa zlakla. Tak sa urazil a nechcel prsko cely den,ani na vecer na spanie,ani v noci. Az okolo 4 v noci,aj to otalal,az potom sa odvazil a cuckal. Na druhy den sa tak namna pozeral,ci moze a tak do 2 dni papal normalne. Tak skus teda v noci mu dat 🙂
@winteris
@winteris

zajkula62
Autor odpoveď zmazal
Zobraz