27 mesačný syn nemá dvojky

orieska325
4. sep 2015

Caute baby koncom septembra sa chystam s malym k zubarke. Dovod prva prehliadka.Malemu sli neskor zuby v roku mal jednotky a stvorky od vtedy postupne az do 2 rokov mu vysli ostatne.Trojky az teraz v 2 rokoch..Chybaju nam dvojky, ked mu pozeram dasna na tom mieste, nema ich ani naliate ani cervene ako keby tie zubky ani nemal zalozene. Mate niekto podobnu skusenost?Ak by nemal zalozene mliecne dvojky nebude mat ani trvale ci ako?? Ja nemam zalozenu jednu trvalu dvojku, kvoli tomu som nosila strojcek dlhsie kym mi to poposuvali. Piste len tie co mate skusenost, nepiste ze pockaj k zubarke to mi je jasne..chcem sa dozvediet viac.dakujem.

jaja1979
4. sep 2015

@orieska325 Ahoj, kamaratkin syncek (ma styri roky) nema mliecne dvojky a jej sestra, teraz uz dospela tiez nema dvojky trvale. Asi to maju v rodine. Ci nemala aj mliecne, to ti nepoviem. Ale nema kvoli tomu ziadny problem. Akurat si pamatam, ze nosila strojcek, aby sa je zmensili medzery.
Kazdopadne myslim, ze zubarka ti da odpoved.

barla5
4. sep 2015

@orieska325 my tak mame problem s trvalymi hornymi dvojkami. Mliecne mal nacas, vypadli mu pred troma rokmi a nove nenarastli. Ale ma ich tam, su aj vidno, tak sa hadam coskoro dockame. O mesiac bude mat 10 rokov. Muz ma zasa jednu dvojku dvojitu