23-mesačnému synovi idú stoličky a nechce papať

bianka2790
8. aug 2022

Dobrý deň mám 23mesacneho syna ktorému idú zadné stoličky teda päťky už viac ako týždeň neje nič okrem jogurtu alebo úplne do jemná zmixovanej polievky doteraz len v kapsickach... Neviem ako dlho to trvá aké problémy ste mali vy s vašimi detičkami ako to znášali co ste robili ďalej ja už neviem doteraz sme nemali žiadne problémy s jedením jedol úplne všetko a teraz nič vadí mi to pretože rad by jedol ale nemôže prosim poraďte ďakujem

adeladulova
8. aug 2022

Potieras gelom?

bianka2790
autor
8. aug 2022

@adeladulova áno potierala som ale u toho plače nechce si to vôbec nechať keby mohol tak aj jazyk si stým zároveň vytrhne

marianarem
8. aug 2022

@bianka2790 Boli ho to, predstav si sama seba na jeho mieste. Tiez by si jedla iba take jedla, co by ti co najmenej sposobovali bolest. Moze to trvat aj dlhsie, u nas bol niekedy problem aj mesiac so slabsim jedenim. Ja by som davala kasovite, take co spominas, aj z takeho sa da vyskladat pestra strava. Do toho by som permanentne ponukala aj tuhe, ale take, co sa dobre zuje a skusala by som, ci sa to uz nezlepsilo.

tani777
8. aug 2022

@bianka2790 skus dat gelik jemu na prstek a nasmerovat do pusy..da si sam tam,kam potrebuje 🙂 alebo nejake hryzatko/cumlik a na to dat gelik..u nas toto zabera najlepsie

bianka2790
autor
8. aug 2022

@marianarem áno to aj tak robím stále niečo navarím a mixujeem skúšam aj či si dá niečo normálne do pusy ale nič skúšali sme aj sladkosť no zatiaľ nič podarilo sa mi dnes konečne mu natrieť ďasná s mastickou Dva krát budeme v tom pokračovať ďalej a uvidíme.... Ako dlho to u vás trvalo než ten zúbok vyšiel

marianarem
8. aug 2022

@bianka2790 No zial dlho sa tahali tie posledne stolicky, oni isli vsetky 4 za sebou, takze jedna aj vysla, potom hned zacala dalsia .aj mesiac to mohlo byt ak nie viac :( Treba sledovat, ci su uz vsetky vonku, niekto si stihne za ten cas vytvorit zlozvyk ze len mixovane a nechce sa vratit ku klasickemu. Tak ked uz uvidis, ze su spolahlivo vonku a stale nechce tuhe, tak az potom by som riesila.

hennyinnsbruck
8. aug 2022

Daj mu nieco proti bolesti ked mu gel nepomaha .