Stráženie psíkov alebo hotel pre psov

28. júl 2024

Ahojte maminky, prosím Vás, teraz mimo deti.. Chcem sa spýtať, neviete mi poradiť? ☺ V auguste ideme na týždeň na dovolenku a potrebovali by sme niekam dať psíka - rasa Jack Russel, len sa neznesie niekedy z inými psíkmi. Neviete mi prosím poradiť, či je tu v meste taká možnosť ako hotel pre psíkov alebo nejaká skúsená osoba, ktorá sa stará o psíkov? ☺ a neviete čo to tak cenovo vyjde na týždeň? ;) Vopred veľká vďaka za každú info 😇

hankab
28. júl 2024

Neviem konkrétne poradiť v PD, no priprav sa na to že kvôli dovolenkovej sezóne takto na poslednú chvíľu je dost náročné niekoho zohnať. Bežne bývajú hotely rezervované mesiace dopredu. Plus počítaj s tým, že budete musieť mať všetky platne očkovania, v mnohých hoteloch aj proti kotercovemu kašlu. Tak sa na to radšej priprav vopred ak nemáš a nenechávaj si to na poslednú chvíľu 🙂

butterflyeffect
28. júl 2024

Ak mas moznost daj k rodine alebo znamym, lebo tie hoteli nie su bohvieco. My sme raz pred dovolenkou zvazovali a boli sme pozriet ako to funguje a teda za nas urcitie nie-nasi su postelovli mazlickovia tam by boli zavreti vo voliere a pustani do vybehu so psami, no ak ak sa tvoj psik neznesie s inymi psami aby to nedopadlo tak ze bude cely den zavrety a vezmu ho parkrat vyvencit.

rozculena
28. júl 2024

luxusné ubytovanie aj starostlivosť,len neviem,či tak narýchlo to vybavíš
https://www.saurus.sk/

clovek123
30. júl 2024

Záleží termín od kedy do kedy a aj to či je psík zvyknutí vo vnútri alebo vonku nakoľko ja osobne strážiť v byte. Cenovo na deň 12e