Sťahovanie z Bratislavy späť do Prievidze

majus142
12. mar 2021

Ahojte zienky😊
Skúsim stručne.
Najdu sa tu take z Vas,ktore po rokoch v Ba sa rozhodli vratit domov do Pd?
Som tu 15 rokov a uz dlho ma to taha prec,syn ma 5 rokov a tento hektický zivot ma uz vobec nenapĺňa,chyba mi klud,priroda, jednoduchost..
Citim sa tu velmi osamela..
Manzel je z Ba,ale zmene sa nebrani,ja sa vsak velmi bojim urobit taky razantny krok,aj ked viem,ze tu uz zit nechcem,doslova tu trpim😢
Prosim,ak mate skúsenosť,napiste mi Vase postrehy,nechyba Vam Ba,mate pocit ,ze ste urobili spravny krok?
Dakujem zo 💓

chrobacik41
12. mar 2021

@majus142 ja som sa pred 20 rokmi presťahovala naspat do Bn z Bratislavy kde som žila cca 5 rokov. A nemohla som urobiť lepšie. Vôbec to neľutujem. Aj moje deti sú spokojné , veľké mesto ako je Ba ma vôbec neláka. Uz by som sa tam nevrátila.

chrobacik41
12. mar 2021

@majus142 a Prievidzu tiež poznám veľmi dobre, a myslím si ze urobíš dobre keď sa presťahujes.

h2
12. mar 2021

@majus142 Ahoj, ja nie som celkom ten prípad, lebo som do Bratislavy neprišla žiť, ale priamo som sa tu narodila, vyrástla som tu. Pred cca 12 rokmi som sa presťahovala na dedinu. Síce to bolo kvôli práci blízko BA, ale dochádzala som len rok, potom ma to prestalo baviť a našla som si prácu inde. Takže momentálne som už od BA úplne odstrihnutá, chodievam tam len kvôli mame, ktorá tam žije (čiže v tejto situácii naozaj len veľmi málo). Mojím snom je odsťahovať sa ešte ďalej, niekam naozaj do prírody, ale to z praktického hľadiska plánujem skôr až tak na dôchodok. Nikdy som neoľutovala, že som sa z BA odsťahovala a už by som sa tam nikdy nechcela vrátiť žiť.

patricka
12. mar 2021

My sme sa presťahovali na dedinu pri pd z ba, ale v ba sme boli len 3 roky....a neľutujem....je to tu určite lesnej

riderka1
16. mar 2021

Prisťahovať sa z Bratislavy späť do rodného kraja, bolo moje najlepšie rozhodnutie.. 😊 prácu som si nechala na diaľku...

majus142
autor
3. apr 2021

@riderka1 ahoj,az teraz som sa dostala k diskusii🙂jej a ako dlho si v Ba zila?mate aj deticky?ja o tom snivam uz dlho a teraz sa ani cestovat neda😐