Planinka Bojnice

30. máj 2024

Prosím boli ste tam? Oplatí sa to ísť pozrieť? Koľko stojí vstupné?
A ešte by som sa chcela opýtať, ak nechceme ísť na zámok, ale iba sa prejsť napr po záhradách, dá sa to? Nakoľko som našla vstupné iba spoločné s jaskyňou a do jaskyne nechceme ísť, nakoľko máme aj malé dieťa.
Ďakujem

autor
30. máj 2024

Nikto?

horskaholka
30. máj 2024

Planinka - dieťa zdarma a doprovod stojí 4 či 5€ osoba. Za mňa vyhodené peniaze. Nič tam dokopy nie je - zo dve šmýkačky, jedna preliezačka a jedna väčšia trampolína 🙈 s druhou otázkou neporadím

autor
31. máj 2024

@horskaholka ďakujem. No na druhú časť sa možno ešte niekto nájde

vevesh
31. máj 2024

Zahradny park je verejny priestor, takze sa normalne mozes poprechadzat okolo zamku. Ale ako neviem ake zahrady necakaj- je to iba obchadzka okolo priekopy, kde z jednej strany je zamok rozbity...🫣🫣🫣

horskaholka
31. máj 2024

Vedľa Planinky je taký skleník s kaktusmi. Minulý mesiac ešte kvitli teraz už asi nebudú, ale sú ozaj krásne, to odporúčam 🙂

horskaholka
31. máj 2024

Ďalej vyhliadková veža Čajka tiež super. Aj hore pod vežou je super detské ihrisko. Je tam síce prehnane drahé parkovné, ale za tie peniaze isto lepšie ako Planinka 🙂 to odporúčam. A pokiaľ máte auto, tak v Prievidzi (cca 10min cesty od Bojníc) je lesopark s takou menšou výhliadkou. Tiež veľmi pekné miesto aj s detským ihriskom 🙂