Gynekologická ambulancia MUDr. Stanislav Köszegy

clean
8. feb 2023

Ahojte, prosím Vás aké máte skúsenosti s gynekológom s Pánom doktorom Köszegym? Teraz mam Nidala ale chcem odísť čo najskôr. Ďakujem

foxxie27
8. feb 2023

@clean pán doktor je super, chodím k nemu už roky…. prístup k pacientke veľmi dobrý, pýta sa, vysvetľuje, s ním som naozaj nadmieru spokojná…. majú tam síce čudný systém, čo sa týka ordinačných hodín - presne vyhradené hodiny, kedy sa komu venujú, takže nefunguje to tak, že prídem, posadim sa a čakám do radu…..na preventívnu sa objednáva tak pól roka dopredu, ale dá sa na to zvyknúť…..za mňa jediný problém je pani sestrička, s ňou je to ťažko….niekedy má dobrú náladu, ale väčšinou nie a podľa toho sa aj chová…. už som párkrát odtiaľ išla zdeptaná a vždy, keď tam volám, mám stres, že čo zas bude…..aj som rozmýšľala, či kvôli nej nevymením lekára, ale podľa recenzií sa mi nikto nepozdával, tak hold musím sestričku nejak prekusnúť

katulienkaja
8. feb 2023

Aj ja som tam chodila, čo sa týka prievidze doktor je v pohode(sú tu aj horší 🙃) - aj keď sú niektoré veci ktoré ma od neho odradili. Sestrička je strašne náladová. Odišla som odtiaľ . Ale podľa recenzii je dobrý, ešte si chvália aj dr. Gaža.

andrejka1606
9. feb 2023

@clean ak sa môžem opýtať, prečo od Nidala čo najskôr odísť ? Ďakujem

clean
autor
9. feb 2023

@foxxie27
@katulienkaja ďakujem Vám 🙂 skúsim ešte niekoho pozrieť. Počula som to už od viacerých na tu sestričku 🙈 a ja som taka že ako na mňa druhý tak ja na nich, tak rozmýšľam len kvôli nej. 🤣😁

clean
autor
9. feb 2023

@andrejka1606 otras prístup, sestrička to isté. Bola som tam s bolesťami pod bruškom včera mala som aj s moču výsledky doktorka mi kázala mu ich dať. Hneď ma poslal kade ľahšie a idem mu vysvetliť aké mám problémy a trulo mi bude ukazovať rukami aby som si pohla. Počujem samé zle skúsenosti s nim poslednú dobu. Nemá si brat toľko pacientiek keď nestíha. A vlastne mi ešte povie že mi nespraví stery ani nič. Na preventívku mam nárok až od marca. Takže neviem do teraz co mi je. 🙂

foxxie27
10. feb 2023

@clean nuž, neviem ti povedať, čo by sa stalo, keby si na ňu taká istá 🙂 ja som extrémne nekonfliktný typ a nechám si všetko, tak vždy to nejak prehryznem a idem ďalej..... ale okrem toho, že je protivná, povinnosti si plní svedomito..... raz som (neznalá veci) prišla s akútnym problémom v čase, kedy to zrovna nezapadalo do toho ich špéci harmonogramu , ale nakoniec ma zobrala dnu, aj keď prednáške o tom, kedy sa chodí, som sa nevyhla :D

emily44
13. feb 2023

@clean ja k nemu chodím tiež a cele tehotenstvo som teraz tŕpla pri ňom či je všetko ok, lebo len hrrr hrrr všetko. Ja uvažujem, že pôjdem ku Gazovi. Chodila som k nemu keď som bola mladšia, ale odišla som kvôli sestričke, ktorú už nemá.

stanislavicenka
15. máj 2023

@clean pripajam sa k nazoru na lekara, ktory je velmi fajn, ale sestricka je ozaj truba. Po dnesnej prehliadke si budem pytat kartu. Chcela som odist hned po poslednom porode. Je maximalne neprijemna, protivna, a tych negative je kopa. Predpokladam, ze doktor o tom vie. Kedze vykonava sluzbu, kde si clovek nenavybera, neriesi to.pacientky aj tak bude mat🤷