Bývanie Ciglianska cesta

23. jan 2023

Ahojte mamičky, chcela by som sa spýtať, sú tu nejaké čo bývate na Ciglianskej s deťmi? Je vysoká pravdepodobnosť že sa budem musieť so synom v blízkej dobe sťahovať a pri mojej finančnej situácii prichádza do úvahy práve táto lokalita. Chcela by som ale vedieť skúsenosti ako to tam aktuálne vyzerá s bývaním. Ďakujem veľmi pekne 😊

bert22
23. jan 2023

v Prievidzi som zila. nechcem ta nejak odradzat, ale tak ak ti nevadi, ze budes mat susedov len/prevazne romskych obcanov, tak potom by to malo byt v pohode🙂 vela ludi toto odradza, no je to dost znama lokalita prave kvoli nim. a celkovo mi to tam pride take od ruky, vzdialene uplne od vsetkeho.

autor
23. jan 2023

@bert22 no veď práve preto by som chcela vedieť ako to tam vyzerá aktuálne, ja som z Prievidze a mala som aj známu čo tam pred pár rokmi bývala a teda viem že to tam mala dosť peklo. Ale teda mám malú nádej že sa to tam za tie roky zmenilo možno.

mucuinka
23. jan 2023

Je mi luto, ale situacia sa tam nezlepsila. Chvilami sa mi zda, ze skor zhorsila. Ale mozno to toez maju nejako odstupnovane. Drzim ti palce, aby sa to vyriesilo