Býva sa lepšie v Prievidzi alebo v Topoľčanoch?

savoya
11. dec 2021

Chcem sa opytat na Vas nazor ako sa Vam zije v Prievidzi alebo v Topolcanoch?Vyhody a nevyhody.Rozmyslam nad tymito dvoma mestami,ze by som sa v jednom z nich chcela usadit a zit.Aka je tam dostupnost do mesta,doprava ,obchody,kozmeticke ,kadernicke sluzby atd.

birika
11. dec 2021

@savoya ako v kazsom meste, zalezi od lokality do ktorej sa nastahujes

mpg
11. dec 2021

Keby som vyberala z tých dvoch miest, tak radšej Topoľčany.

ovaaa
11. dec 2021

V Prievidzi je kopec zelene, 2 veľké parky, kopec obchodov, všade dostupnosť a je jedno v akej lokalite bývaš všetko je blizko.....Bojnice sú na skok so všetkými atrakciami, kúpeľmi atď. Neviem čo ťa zaujíma.

mimi2018
11. dec 2021

@savoya ani jedno, radšej Bratislava.

kinderzwillinge
11. dec 2021

@mpg V com su Topolcany lepsie ??

xsimonkax
11. dec 2021

Ja som z PD, kopa lesov, vdetko je tu, v okoli Bojnice, blizko do TN.. Za mna Prievidza

elizabet173
11. dec 2021

@mimi2018 to je vec názoru, ja by som v BA nebývala za žiadnu cenu, v žiadnej štvrti, Prievidza nie je nič moc z hľadiska pracovných príležitostí, ale býva sa tam výborne, ak to teda nie je sídlisko.

elenajezova
11. dec 2021

Pochádzam z Prievidze, bývam tu, mám veľmi rada Prievidzu. Do Topoľčian som chodila k zubárovi. A mne osobne neboli Topoľčany nikdy sympatické. Nevedela by som si predstaviť bývať tam....

mimi2018
11. dec 2021

@elizabet173 keď si neskúšala bývať v BA tak nevieš posúdiť.

catherinah
11. dec 2021

Topolcany su jedna velka dedina, zvlastni ludia, kazdy kazdeho pozna, ohovara... Taká zocharina. S prepacenim teda, ale Topoľčany nie

elenajezova
11. dec 2021

@catherinah presne, mne strašne pripomína Partizánske. Tiež jedna veľká dedina....

elizabet173
11. dec 2021

@mimi2018 nemusím to skúšať, neznášam veľké mestá, cez ktoré sa presúvam autom dve hodiny z jednej strany na druhú, inak nebývam v Prievidzi, ale poznám ju veľmi dobre

kofolala
11. dec 2021

@mimi2018 tipujem že ste Prievidžanka alebo okolie, ktorá zdrhla do Ba ako veľa ludí smerom od Ba na východ..Mýlim sa?

kofolala
11. dec 2021

@savoya za mňa radšej Prievidza.Ako bolo spomenuté zeleň ,Bojnice , Handlová ,okolie krásne plus na skok do Trenčína . Topoľčany za mňa taká istá diera ako Partizánske .Proste celé to okolie od Topolčian po Partizánske je mi tiež nelichotivé.
Mám v PD rodinu ,poznám okolie ,viem o čom hovorím. Želám správne rozhodnutie🙂

mimi2018
11. dec 2021

@elizabet173 taka veľká zase ba nie je a autom po diaľnici prejdeš za pol hodky z jednej strany na druhú. Tu ta nikto nesleduje, neohovara, žiješ si po svojom a nikto sa do teba nestará. Prírody je tu tiež dosť a hlavne je tu robota.

mimi2018
11. dec 2021

@kofolala nie nemylis sa, je to tak. A keby je tak výborne v Prievidzi tak by som odtiaľ nezdrhla 😁

mimi2018
11. dec 2021

@kofolala Prievidza je pekná iba nachvilu. Keď v nej človek býva dlho tak uz sa mu tak nepáči 😄

elizabet173
11. dec 2021

@mimi2018 ani v menšom meste ťa nikto nesleduje a neohovára a keby aj, mne je to srdečne jedno. S tou robotou je to pravda, aj lepšie zárobky, ale zase vyššie životné náklady. Chodím tam zriedkakedy, mali sme tam známych a vždy som sa tešila, keď som odtiaľ vypadla. Je to skutočne ´vec názoru, niekto miluje dedinu, niekto dokonca samotu, niekto veľkomesto, niekto menšie meste s lesom, v ktorom je maximálne do desať minút na bicykli. A dnes je celkom bežné, že pracovať môžeš kdekoľvek, nemusí to byť v office.

akinom0077
11. dec 2021

@savoya Topolcany

akinom0077
11. dec 2021

@savoya Som z Partizanskeho ono Pe TO a PD je podstate to iste… mesto ako take.. pracovne moznosti… ludia.. spojenie s inymi mestami… kazdy kazdeho pozna… v podstate rovnake

savoya
autor
12. dec 2021

Dobre tak nad tou Prievidzou budem vazne uvazovat.

mimi2018
12. dec 2021

@savoya a prečo si chces vybrať bud Prievidzu alebo Topoľčany? Teraz kde bývaš a kde pracuješ?

kubobubo
12. dec 2021

Som z Topoľčian a môj brat kvôli práci žil v Prievidzi. Zdrhal odtiaľ hneď ako sa dalo, zhoršila sa mu alergia, je tam dlhodobo horší vzduch kvôli tej uholnej elektrárni ako v TO. Je to väčšie mesto, ale nepozdávali sa mu aj ludia. (ja bývam v BA - oboje mimo mňa).