Bojnice ZOO - parkovanie

nela01
26. aug 2023

Maminy chcem sa poradiť.Chceme ísť po dlhej dobe do Bojníc do Zoo.Ako je to teraz s parkovným kde je lacnejšie ?Viem že parkovné šlo hore tam všade ako aj iné... ale ak ste tam teraz niekto bol môžte nám dať typ kde parkovať lacnejšie ? Nie ale ďaleko ideme s malým dieťatom.Ďakujem pekne

mirka807
26. aug 2023

@nela01 dole pod zamkom je 8 a hore pri kupalisku bolo 9 🤣 takze velky rozdiel to nieje

zorkahorka
26. aug 2023

Nebola som tam dlho ale vzdy som parkovala v uliciach pri domoch. Citala som,,ze sa da zadara pri cintirine, je kusok od centralneho parkoviska pod hradom

nela01
autor
26. aug 2023

@mirka807
@mirka807 dakujem ja si pamatam ze sme platili 5e tak to riadno dvihli a niekde sa platilo 3e

nela01
autor
26. aug 2023

@zorkahorka
@zorkahorka dakujem a ten cintorin nieje daleko od zoo ?

nepic
26. aug 2023

@nela01
Najlacnejšie asi na "Centrálne parkovisko",tuším za 7€ a máte istotu že tam vždy zaparkujete. Pri troche šťastia sa dá zaparkovať aj v chládku a je to kúsok od zámku a zoo,čiže aj s malými deťmi to nebude problém.

zorkahorka
26. aug 2023

@nela01 kuk nagoogle maps. Nie, je to priamo pod centralnym, takze asi 5 minut peso navyse

unicornlady
26. aug 2023

My zvykneme parkovať na tom kúpeľnom hornom parkovisku (tiež sa tam ide z hlavnej cesty), k zoo je to možno tak 10 minút pešo), cenu si presne nepamätám