Zoznam vecí do pôrodnice v Prešove

janka7291
27. apr 2022

Ahojte, prosím Vás má PO pôrodnica ( nová/stará) nejaký oficiálny zoznam vecí potrebných do pôrodnice ?? Akosi sa neviem na stránke dopátrať. Ďakujem 🙂

gertys
27. apr 2022

Nema. Nevedeli mi ziadny ani dat. Mas konkretne nieco co nevies ci si vziat alebo vseobecne?

janka7291
autor
27. apr 2022

@gertys Aha. Vďaka. Viac menej všeobecne som chcela...len som postrehla, že iné nemocnice majú svoje zoznamy....tak som chcela vedieť či PO má svoj, a v čom sa líšia keď tak....

gertys
28. apr 2022

@janka7291 v kazdej nemocnici potrebujes nieco ine. Iny standard. V monobloku ti na kontrole povedia co pre teba ale oni nevedia co pre dieta to zas sa musis dotazovat na novorodeneckom. Ja som napr. pre dieta potrebovala len saty na cestu domov 🙂 Urcite si skus na kontrole vypytat ci nemaju. Mozno si dali dorobit nejka zoznam

danusa64
28. apr 2022

Nemaju zoznam, nic specialne ti netreba. Pre babo len plienky, vlhcene a krem na zadok, oblecenie davaju oni, az na cestu domov potrebujes. A pre seba klasika hygienicke potreby, pribor, nocne kosele, vlozky a podlozky na postel mi na prve dva dni dali, potom som uz mala svoje, ale stacilo popytat a dali by dalsie. Mast na bradavky, vlozky do podprsenky, sietovane nohavicky. Asi taky zaklad. Keby nieco pytaj sa, rodila som v septembri v starej porodnici

janka7291
autor
2. máj 2022

@danusa64 Ďakujem 🙂

gizel
3. máj 2022

@janka7291 ja som sa vďaka tomu letáčiku ktorý mi dali na prvom ctg zbalila celkom slušne a podotýkam že som sa balila o 5 12,v tom strese by som nevedela čo do kufra hádzať 😆😆😆

janka7291
autor
3. máj 2022

@gizel ooo, super 👍 Vďaka 😘 Takéto niečo som hľadala 😊

gertys
4. máj 2022

Stara a nova je rozdiel. Servis je uplne iny. V novej ti daju uplne vsetko pcas celeho pobytu v starej nie.