Zľava v elektre

sgilvadia
16. máj 2024

Dobrý deň, nemá niekto čerstvú skúsenosť? Potrebujeme komplet zariadenie kuchyne ( umývačka, rúra, chladnička, varná doska) či v niektorom elektre neposkytnu zľavu ak vezmeme všetky spotrebiče od nich? Či je lepšie si vyskladať od rôznych? Ďakujem

luliu
16. máj 2024

@sgilvadia takto elektra nefungujú. Kúp tam, kde je najlepšia cena

lukbe
16. máj 2024

@sgilvadia ja som minuly rok kupovala cez internet, vsetko od electrolux, boli tam zlavy, predtym som si urobila prehľad, treba si naozaj porovnat vyrobky, su dost rozdiely, dokonca som kupila v nay, potom som to stornovala a lepsie ma vyslo v electroluxe. Ale zalezi, co presne chcete.

butterflyeffect
16. máj 2024

V okey nam raz davali indivudalnu cenu -“manazersku zlavu, nebolo to ale vela”
Ale po pravde spotrebice sa ti viac oplatia cez internet, takmer kazd spotrebic co mame som kupovala online a vzdy nizsia cena ako kamenne predajne, dokonca nepamatam ktore elektro to bolo ale ked sme kupovali TV, tak online mali cenu a sme tam sli, tak ze to je cena len online ked si objedname, a ze na predajni je to viac

lukbe
16. máj 2024

@butterflyeffect ano, vzdy je v predajni viac, aj v takej lekarni.

rozculena
16. máj 2024

planeo má akciu
Nakúpte minimálne v hodnote 100 EUR
a získate zľavový kód 10 EUR na druhý nákup

Nakúpte minimálne v hodnote 200 EUR
a získate zľavový kód 30 EUR na druhý nákup

Nakúpte minimálne v hodnote 300 EUR
a získate zľavový kód 50 EUR na druhý nákup

Nakúpte minimálne v hodnote 500 EUR
a získate zľavový kód 100 EUR na druhý nákup

Nakúpte minimálne v hodnote 1 000 EUR
a získate zľavový kód 200 EUR na druhý nákup

vybrala by som si spotrebiče a porovnala cenu na nete...niekedy môže byť tovar so zľavou drahší ako inde bez zľavy....
keď sa ti to bude pozdávať,tak kúp.Pri ďalšom nákupe môžeš ušetriť až 200eur.
Ale bacha,ak nakúpiš za 2000,tak dostaneš zľavu stále len 200,tak radšej by som urobila viac nákupov,rozpočítaj si to tak,aby si dostala tie zľavy.

norika23
16. máj 2024

Ja som toto iste riešila pred 2 mesiacmi. Ako riešenie mi ponúkli v datarte a nay zalozit si uzivatelsky ucet na zivnost, cenu su vyhodnejsie.

csajee92
16. máj 2024

Na fb si vyhladaj elektro kuba, povies o co vsetko mas zaujem, zadas nejake parametre (znacka, cena, co cakas od danych spotrebicov) velmi ochotny chlapik co sa vyzna. mne poradili, dali viac druhov na vyber vela sme komunikovali a prihliadali na vsetky moje poziadavky, a urobili velmi prijatelnu sumu,brala som konkretne vsetko Electrolux (rura, indukcia, digestor, mikro, umyvacka,) dovezu kdekolvek na SK.
mozno aj elektro obchody daju zlavu ale ja som presne potrebovala poradit a nie citat a hladat recezie na ten a ten spotrebic, netlacili na mna najdrahsi spotrebic ale ferovo odporucil a povedal klady a zapory ku kazdemu - dal mi na vyber z troch cenovych kategorii- nizsia, stredna a vyssia rada. Spolu sme potom “poskladali” tie spravne spotrebice. Dobuducna uz len od nich beriem

judit47
16. máj 2024

E-spotrebice ak to este funguje.

Pred 7r som im napisala o co mam zaujem(pracka,rura mikrovlnka) napisala som ceny najlacnejsie na nete a,a ci mi vedia dat lepsi navrh…Poslali o 50€ lacnejsie( a to som neratala ze kazde bolo od ineho predajcu plus doprava atd) a spokojnost.

rozculena
16. máj 2024

@norika23 ale na to nemáš 2ročnú záruku

noname12345789
17. máj 2024

@sgilvadia neviem či to platí aj na elektrospotrebiče, ale včera som vyuzil promokód z nay.sk, majú tam zlavy az do 50% na výpredajový tovar. Oplati sa pozriet